2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم جالبه برام ولی باید سخت باشه استقلال مالی نداشتن. منم همسرم عالیه و واقعا خوشبختم ولی شخصیت ...

آره منم درک نمی کنم.. البته تعریف مردم از خوشبختی متفاوته با هم.  من همسرم خیلی ماه و خوبه, وضع مالیم هم خوبه مشکلی نداریم.بچه های خوبی دارم خانواده های خوبی داریم من و همسرم. کارت حقوق همسرم هم دست منه بیشتر تا دست خودش (دیدم انگار برای یه عده واقعا مهمه, به نظر من عادیه)  اما من اگر خودم سرکار نرم کلا حالم بده, حتی اگر حقوق هم نگیرم باز هم حاضر نیستم بشینم خونه... یعنی توقعی که از خودم دارم با توقعی که یکی دیگه شاید از خودش داره خیلی متفاوته... همینطور مثلا حریم خصوصی که داشتم و هنوز هم دارم.... تجربیاتی که تو مجردی داشتم و کارهایی که کردم.. اینها برای من همش یعنی خوشبختی. اگر با همین همسرم 10 سال زودتر ازدواج نمی کردم و نمی تونستم تجربیاتی که تو مجردی داشتم را داشته باشم اصلا اینقدر احساس خوشبختی نمی کردم چون مجردی کردن به نظر من لازمه زندگی در یک برهه زمانیه... کلا نگاه من به زندگی خیلی فرق میکنه با چیزی که دارم تو این تاپیک می خونم... مثلا وضع مالی خوب و شوهر خوب تنها اِلمانهای خوشبخت کننده تو زندگی برای من نیست.  برای همین  دارم پستها را میخونم چون برام جالبه. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
۱۱ سالگی تو بازار برده فروشا شاه منو دید پسندید منو برد قصر شدم سوگلیش..❤

واي جدي😁الان چن سالته

ما خودمون حوصله کارای خودمونُ نداریم سپردیمش به امانِ خدا، اونوقت شما کاره خودِتُ ول کردی پیگیرِ ‌مایی؟:\
2728
ای جان کجا بودی میگم بگو بچه ها اگه کسی مشکل بچه داشتن رو داشته باشه حاضرید کمک کنید بزار دیگه شر نش ...

اها اره اوکیه😄😄

والا من دارم کمک مامانم میکنم تمیز کنم خونه رو

به کانال آرایشی من سربزنیدtelegram.me/m0d_arayesh 

۲۲عقد

۲۳عروسی

از جدال با کسی که قدردان محبت های تو نیست بپرهیز اینکه تصور کنی روزی میتوانی او را متوجه اشتباهش سازی درست مثل آب کردن کوه یخ با " ها " است ..چاره ای نیست! باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد..."استاد قمشه ای"
حتی خاله هام که میرن سرکار حسرت زندگی منو میخورن میگن تو خوشبخت تری از ما 

خیلی خوبه امیدوارم همیشه موفق باشی. منظور من فقط سر کار رفتن نبود عزیزم . زنای ما مستقل رفتار نمیکنن مستقل فکر نمیکنن تو همین نی نیسایت ببین چقدر  رفتار های دم دستی و دهن بینی و .... انجام میدن. منظورم از سن بیشتر واسه ازدواج پختگی و استقلال شخصیت بود اینی که بفهمیم وقتی شوهر میکنی خانوادت میشه همسرت و بعده ها بچه هات . چیزی که همش جنگه سرش اینجا و طرف هنوز مفهوم خانواده تشکیل دادنو نمیدونه و اول براش مامانش مهمه بعد همسرش حالا چه خانم چه آقا

نمیدونم جالبه برام ولی باید سخت باشه استقلال مالی نداشتن. منم همسرم عالیه و واقعا خوشبختم ولی شخصیت ...

من نمیگم درس بده خودم الان با اینکه متاهلم درس میخورم  اما بحث کتک خوردن ربطی به درس خوندن یا نخوندن نداره

و در ضمن شعور ادما با درس بالا نمیرع چ بسا بیسوادایی ک صد برابر زندگی و شعورشون بهتر از باسواداس

2706