2737
2734
عنوان

زردى نوزاد😔

201 بازدید | 12 پست

پسرم ٥ روزشه برديم ازمايش داديم ١١ بود عددش گفتن فردا عصر بازم بيارين اگه بره بالا بايد بسترى بشه

چيكار كنم بياد پايين؟

تند تند هم بهش شير ميدم نميخوام بسترى بشه سوراخ سوراخش ميكنن😞

عزيـزاى دلــم واسـه سلامتى خانوادم يه صلــوات ميفرستى؟!😍ممنونم🙏🏻🙏🏻😘💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پسر منم زردی داشت دستگاه کرایه کردیم سه شبانه روز تو خونه تو دستگاه نگهش داشتم هر 1.5 تا ۲ ساعتم بهش شیر میدادم و اگه لازم بود عوضش میکردم سه شب نخوابیدم پدرم دراومد با اون وضع سزارینم خداروشکر بعدش بردم بیمارستان آزمایش گرفتن اومده بود پایین گفتن خیلی کم مونده که اونم با شیر دادن مدام خوب میشه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

عزیزم زیاد بالا نیست نگران نباش مطمینن نیاز به بستری نداره دختره من رو چهارده بود شیر زیاد میدادم و قطره شیرخشت دکتر تجویز کرد خوب شد البته کم کم اومد پایین شاید تا دو ماه سفیدی چشمش زرد بود  خودتم میتونی از داروخانه بگیری

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
عزیزم زیاد بالا نیست نگران نباش مطمینن نیاز به بستری نداره دختره من رو چهارده بود شیر زیاد میدادم و ...

قطره بيلى ناستر خريدم هر ٨ ساعت ميدم بهش 

عزيـزاى دلــم واسـه سلامتى خانوادم يه صلــوات ميفرستى؟!😍ممنونم🙏🏻🙏🏻😘💞
2738

خیلی بایدبهش شیربدی تاشکمش تندتندکارکنه وبیلی روبینش دفع بشه بعدم لباسش خیلی کم بایدباشه خانه هم خیلی گرم نباشدروش 

گرمابراش خیلی بده چون کمترشیرمیخوره گرمش باشه

خودتم چیزهای خنک بخور

عرق کاسنی بخور

بچه راهم باعرق کاسنی بشوروقتی میبریش حمام