2726

خیلی چاق شده و این نگرانم کرده 

پسرم کلا شیرخشکیه و الان ۴ ماهشه رفلاکس داشت و نان اچ آ میدادم بهش بردمش دکتر شیرخشکش رو عوض کرده و احساس میکنم چند روز خیلی چاق شده 

پسرم حساسیت به شیر گاو داره 

چیکار کنم دوباره لاغر شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من به دخترم نان و ببلاک دادم 

دوست نداشت اصلا

کلا از شیشه و پستونک بدش میاد

اپتامیل خوشمزه س؟

شروع کردم لعاب برنج میدم بهش.با شیر خودم سیر نمیشه

نگرانی چاقی دلبندت نباش به قول معروف چاقی شیرخشک باده بخواد دندون درآره یا راه بیفته اب میشه بچه

من غصه م لاغری جوجه مه😑

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓

منم ب پسرم اپتامیل اچ ا میدم راضیم براش مشکلی پیش نمیاره. فقط بدونید ک بچه های الرژیک کم وزن میگیرن اولش من میشستم بالاسربچم گریه میکردم ک چرا لاغره بعده کلی ازمایش فهمیدیم اولا ژنتیکیه دوما بخاطرحساسیته ولی اینقدر وروجکه از اخرای یک ماهگی غلط میزد 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
منم ب پسرم اپتامیل اچ ا میدم راضیم براش مشکلی پیش نمیاره. فقط بدونید ک بچه های الرژیک کم وزن میگیرن ...

عزیزم میشه پست منو تو همین تاپیک بخونی و اگه مدونستی جواب بدی

ممنون

باردار نیستم تیکر لاغریمه😄تاریخ و وزن شروع رژیم:97/7/15.....103.5😭😭تاریخ و وزن هدف تا عید:83,5😥😥.وزن هدف نهایی:70😎😎من میدونم که ایندفعه دیگه میتونمممممم🙌وزن من97/10/2.....96😓
2706