2726
عنوان

میشه کمکم کنین

204 بازدید | 8 پست

با همسرم تلفنی بحثمون شد نزدیک به ۳ ساعت از همدیگم دوریم الان عذاب وجدان دارم خیلی ناراحتم چه کنم

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخه خودش باعثش بود بخدا همش انرژی منفی میداد منم ناراحت شدم گفتم جای مرد و زن تو زندگی ما عوض شده گفتم تو ضعیفی تو مثل دخترایی همش من باید امید بدم بگم نگران نباس خدابزرگه مشکل حل میشه و...‌حرفهایی زدم که واقعا ناراحتم از گفتنش ولی الان ۴ بار زنگ زدم جواب نداد براشم پیام دادم متن پیامم عذر خواهی نبود فقط گفتم کاش میگفتی خانمم تا منو داری غم نداشته باش وکلی از این حرفها هنوز پیاممو ندیده

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین

گفتم حالم از ضعفت بهم میخوره گفتم خوشبحال زنهایی که همسرای قوی دارن میدونید بحث از این شروع شد که همش نگران آیندس و..‌

هیچ وقت بعد دعوا بهش زنگ نمیزدم تا خودش بزنه ولی امشب چون خودم خیلی حرفهای بدی زدم عذاب وجدان گرفتم گفتم بذار زنگ بزنم که کاش نمیزدم که نخواد جوابمو بده😢😢😢😢