2737
2734
ممنون انشاالله  موقع زایمان بهم رسیدگی نکردن بچه تو شکمم خفگی پیدا کرد الان حتی نمیتونه بشینه ...

الهی بمیرم برا بچه معصومت که با ندونم کاری و بی مسئولیتی این طور شد.خدا بهش سلامتی کامل بده.به باعث و بانیش هم وجدان

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
الهی بمیرم برا بچه معصومت که با ندونم کاری و بی مسئولیتی این طور شد.خدا بهش سلامتی کامل بده.به باعث ...

ممنون عزیزم

انشاالله 

خداوکیلی بچه مریض داشتن خیییلی خیییلی سخته و آدمو از پا درمیاره

خدایا شکرت 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم انشاالله  خداوکیلی بچه مریض داشتن خیییلی خیییلی سخته و آدمو از پا درمیاره خدایا ...

خدا به تو و به همسرت خیر بده عزیزم.میدونم چقدر دارین از خود گذشتگی میکنین .

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
نه اخه ي سريا الكي ميگن نانو البته الان دگ نيس تو بازار كم شده  ميگم الان چرم و پارچه جاشو گرفت ...

واسه خرید از نظر قیمت و کیفیت تولیدیهای مبل برم بهتره یا همین مغازها.من تو تهران نیستم که یه راسته مبل فروشی وجود داشته باشه...

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2728
واسه خرید از نظر قیمت و کیفیت تولیدیهای مبل برم بهتره یا همین مغازها.من تو تهران نیستم که یه راسته م ...

قطعا اگ توليدي ميشناسي توليدي گلم

فقط چوبش حتما بگو خشك باشه

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
واسه خرید از نظر قیمت و کیفیت تولیدیهای مبل برم بهتره یا همین مغازها.من تو تهران نیستم که یه راسته م ...

چوب اگ خشك شده نباشه ب مرور ميتركه مخصوصا تو هواي مرطوب

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2738
عزیزم ، عکست واضح نیست. من نه رنگ مبلها رو می بینم نه پرده نه مبلمان جلوی تی وی.  یه عکس واضح ...

سلام شادی جان مبلمانتون خیلی شیک وخوشرنگه.میشه بگین چه قیمت حدودا گرفتی چند وقته؟ از تهران؟

سلام

شادی جون خوبی؟خیلی دلتنگتیم هم تو وهم بقیه دوستان عزیز.😍😍

منم نیاز به مشاوره دارم درمورد اتاق خوابم.

حالا بازسرمیزنم که آنلاین باشی وکمکم کنی

ممنون.به دوستان سلام برسون

چ خوجگله😍ما مبل نگرفتیم😅شوهرم گف تا خونمونو بسازیم یه چیز خوب میگیریم اوضاع اقتصادی داغونه

سلام بچه ها لطفا تاپیکامو تا جایی ک میتونید گزارش بزنید مرسی❤❤❤❤🌷🌷🌷🙏🙏

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
من بخام فرش سورمه ای بگیرم ،موکت و مبلام چ رنگی باشه خوبه

من فرشم سورمه اي مبلام آبي و زير پرده سفيد و والان روي پرده سورمه اي نورپردازي خونمم آبيه روشن خيلي دوس دارم و هركي هم مياد خونم خوشش مياد و واقعا آرامش داره

2706