1428
1363
عنوان

کاربران عزیز آیا میدانستید؟

217 بازدید | 23 پست

سلاااام😀

جالبه بدونید که اینگونه میتوانید تاپیک های مورد علاقه ی خود را بیابید حتی بدون آنکه آنرا مورد علاقه ی خود کنید😁 

تا دیگه تو هر تاپیکی میریم صد تا پستِ درخواست لایک برای گم نکردن تاپیک نبینیم😐 یه روش راحتتر هم هست اونم اینکه استارتر محترم همه ی شرکت کنندگان در بحث رو لایک کنه! لایکِ استارتر به نشانه تاییدش نیست؛ فقط یعنی احترام گذاشته و پست رو خونده

با تشکر😁

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگذارید خدا تصمیم بگیرد...

نه شما مارا از گمراهی حتمی نجات دادید بانو 😎

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401

فایده نداره من یه ماه پیش اموزشش زدم😐

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
1376
دانستیم و اگاه گشتیم با تچکر

خدا رو شاکر باش زین پس 😎

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1427

😁😁

روحت شاد بابای خوبم😔یه صلوات یا فاتحه برای شادی روح پدرم بخونید.خدا بیامرزه رفتگانتون😔🌹صبورم کن خدایا😔(با خواست خودم لغو کاربری کردم چون اصلا وقت نمیکنم بیام سایت🌹خدانگهدارتون👋)

حالا لایکم کنید 😁

روحت شاد بابای خوبم😔یه صلوات یا فاتحه برای شادی روح پدرم بخونید.خدا بیامرزه رفتگانتون😔🌹صبورم کن خدایا😔(با خواست خودم لغو کاربری کردم چون اصلا وقت نمیکنم بیام سایت🌹خدانگهدارتون👋)
لایک کنن اسون ترپیداش میکنیم 

درسته عزیزم ولی جدیدا خیلی این درخواست زیاد شده و واقعا تو چشم میزنه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40