2733
2734
عنوان

همسرم فردا جنینم رو دفن میکنه😢

1498 بازدید | 22 پست

دیروز اول هفته ۱۲ بعد از چند روز لکه بینی 

فرزندم سقط شد😢

جنین رو نگه داشتم و فردا میخوایم دفنش کنیم

میخواستم بدم برای آزمایش علت سقط

اما جفت رو ندیدم گفتن بدون جفت خیلی اطلاعاتی نمیشه کسب کرد 

فکر سقط هم نمی کردم خیلی سخته با اینکه فرزند دومم بود 

همسرم تا متوجه بارداریم شد یه دسته گل برام گرفت خیلی خوشحال شد 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخی بمیرم برای دلت. خیلی سخته .انشاله عوصش رو خدابده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738

باز خوبه تو یه بچه داری منکه یدونه هم ندارم مبتلا به سقط مکرر هستم.تازه نازایی هم دارم بدون دارو باردار نمیشم.

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

فعالیت چیزی داشتین که سقط شد؟ناراحت شدم ایشالا بارداری بعدی خدا بچه رو سالم بزاره بغلت😍😘

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼

وای چه دلی دارین که نگه داشتین و دفن میکنین من یازده هفته سقط کردم حتی نتونستم بررسی کنم و ببینم رفت چاه دسشویی😭

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 

عزیزم خدابهت صبر بده من میدونم خیلی سخته چون تجربه کردم.فروردین امسال تو ۶ماهگی زایمان زودرس کردم.بچه م دختربود.دوماه توی دستگاه موند و بعدش فوت کردتوی بغل خودم آروم  جون داد ومن فقط گریه میکردم و واسش لالایی میخوندم.تواون دوماه شبانه روز بیمارستان بالای سرش بودم و نوازشش میکردم.ولی آخرش رفت ومن بعداز ده ماه هنوز نتونستم کناربیام بارفتنش و شدیدا افسرده شدم

عزیزم خدابهت صبر بده من میدونم خیلی سخته چون تجربه کردم.فروردین امسال تو ۶ماهگی زایمان زودرس کردم.بچ ...

انشاالله به حق این شب عزیز خدا دلتون رو شاد میکنه عزیزم،علت زایمان زودرستون چی بود خانمی؟

2706