2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیز ان شا الله دیگه عکس ناراحتی نزاری

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2728
2738
عزیزم‌ مشکل توچیه ؟ واسه من قلب تشکیل نمیشه مگه خدا خودش کمکم کنه😢😢😢😢

عزیزم شما که سقط مکرر داشتین احتمالا مشکل انعقادی خون یا ایمنی بدن داشتین. ازمایشارو انجام دادین؟شوهرتون ازمایش اسپرم داده؟

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼
عزیزم شما که سقط مکرر داشتین احتمالا مشکل انعقادی خون یا ایمنی بدن داشتین. ازمایشارو انجام دادین؟شوه ...

عزیزم شوهرم آزمایش داده ولی خودم هزار دفعه گفتم این آزمایشهارو برام بمویس به دکترم .ولی گوش نمیدن .دوسه تا دکتر رفتم . مگه برم پیش فوق تخصص

عزیزم شما که سقط مکرر داشتین احتمالا مشکل انعقادی خون یا ایمنی بدن داشتین. ازمایشارو انجام دادین؟شوه ...

واسه این یکیم هنوز تکلیفم معلوم نیست شش هفته رفتم سونو گفت قلب تشکیل نشده یه هفته وایسا باز سونو بده . خدا کنه قلبش تشکیل شه خدا بهم ببخشه اینو خیلی انتظار کشیدم

واسه این یکیم هنوز تکلیفم معلوم نیست شش هفته رفتم سونو گفت قلب تشکیل نشده یه هفته وایسا باز سونو بده ...

عزیزم خدابزرگه تاهفته8وقت هس انشالا که قلبش تشکیل بشه.اسپرین و شیاف استفاده میکنی؟اونام موثره

خدای مهربونم میدونم همواره "همراه"هر سختی اسانی است اما تو تنها اسانی را برایم می خواهی ... تمام زندگیم را به تو می سپارم زیرا که تو بر حال بندگانت اگاهی ... ایمان دارم روز به روز زندگیم از هر جهت بهتر و بهتر می شود... سپاسگزارم که نی نی خوشگلم رو به زودی  تودلم میزاری😘👼
2706