2733
2734

سلام

اولا ممنون

دوما میخاستم ببینم با یه بچه 5 ساله و یک یکساله آیا امکان ادامه تحصیل هست و آیا کسی با بچه ادامه تحصیل داده و الان پشیمان شده باشه؟؟؟

سوما من کاردانی دارم میخاستم ببینم چطوری میتونم پزشک بشم .

چهارما هم لطفا نگین چه بیکار خخخخ

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

سلام خانومی ببخش من نه با بچه ادامه تحصیل دادم نه مشاورم ولی منم خیلی دوس دارم ارشدمو بخونم البته بچه من خیلی کوچیکه اگه بخام بخونم فعلا باید صب کنم.ولی شما کاردانی چی داری که میخایی پزشکی قبول شی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منکه بچه ندارم اما خیلی سختمه

دوستام ک بچه دارن بنده خداها خیلی سختی میکشن مخصوصا بچه کوچیک 

همیشه میگن از خودمون بیشتر ب بچه مون سخت میگذره

دیگه بیخیالت شدم.چشم انتظارت نیستم.بود و نبودت رو سپردم دست خدا.دیگه میخام از ثانیه هاو لحظه هام استفاده کنم.سالها جوونیمو به پای انتظارت سوزوندم.هم توی خواب دلتنگت بودم هم بیداری.اما الان دیگه کافیه.اگه اومدی جات تو قلبمه❤ اگه نیومدی سهم من نیستی و حتما قراره نباشی.واسه داشته هام شاکرم و واسه نداشتنت کافر نمی شم................هی با توام " نی نی"
2728
سلام خانومی ببخش من نه با بچه ادامه تحصیل دادم نه مشاورم ولی منم خیلی دوس دارم ارشدمو بخونم البته بچ ...

کاردانی کامپیوتر نرم افزار

ولی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم 

از رشته ام متنفرم وگرنه کارشناسی میگرفتم

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

من ادامه دادم با یه بچه 9 ماهه شروع کردم الان دلم برای اون موقعاش میسوزه ولی خب عاشق رشته ام بود به هر حال یه چیزایی از دست میدی یه چیزایی به دست میاری

دیگه قید دکترا رو زدم با اینکه برام راحته قبولیش

نمیخوام ناامبدت کنم

اما پزشک شدن بعد از فاصله از درس وبا دوتا بچه کوچیک، اگه محال نباشه، خیلییییییی سخته قطعا

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک

بستكي به خيلي جيزا داره، من دخترم سه ماهشه امروز رفتم برا اين ترمم مرخصي كرفتم جون هيشكي نبود كمكم بده

بستكي به شوهرت داره، به رفت و آمد تو خونتون، مهمون زياد داري با نه، بجه هات آرومن يا آتيش باره...

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
کاردانی کامپیوتر نرم افزار ولی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم  از رشته ام متنفرم وگرنه کارشناسی ...

کامپیوتر یکی از بهترین رشته های موجود هست.

باز هم همه چیز بستگی به تلاش خودت داره خانمی، اگر واقعا با تمام وجود بخوای هر کاری می تونی انجام بدی.

بچه هات  اذیت میشن نه خودت

از کاردانی که نمیشه پزشکی بخونی 

باید دوباره کنکور بدی اگر پزشکی قبول شدی بخونی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
منکه بچه ندارم اما خیلی سختمه دوستام ک بچه دارن بنده خداها خیلی سختی میکشن مخصوصا بچه کوچیک  ...

خوب پس به بچه بیشتر سخت میگزره

این نکته اول

خوب پس به بچه بیشتر سخت میگزره این نکته اول

بچه دوستم سه سالشه بهش گفته مامانی درس نخون پیشم باش ببین بچه چقدر بهش فشار اومده ک گفته 

دیگه بیخیالت شدم.چشم انتظارت نیستم.بود و نبودت رو سپردم دست خدا.دیگه میخام از ثانیه هاو لحظه هام استفاده کنم.سالها جوونیمو به پای انتظارت سوزوندم.هم توی خواب دلتنگت بودم هم بیداری.اما الان دیگه کافیه.اگه اومدی جات تو قلبمه❤ اگه نیومدی سهم من نیستی و حتما قراره نباشی.واسه داشته هام شاکرم و واسه نداشتنت کافر نمی شم................هی با توام " نی نی"
بچه هات  اذیت میشن نه خودت از کاردانی که نمیشه پزشکی بخونی  باید دوباره کنکور بدی اگر پز ...

کاردانی از کاردانش 

یعنی با دیپلم کامپیوتر میتونم کنکور تجربی بدم فک نکنماااا

2706