2737
2734
عنوان

این شرایط مهریه ، جهیزیه و ... منصفانه است ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 67 پست
انتخاب هیچکسی آگاهانه نیس تاباکسی زیریه سقف نری نمیتونی بفهمی چجورآدمیه درسته مهریه زندگی رودرست نمی ...

خوبه والا ببین چیا میگن ملت!!

ما تو جامعه ای زندگی میکنیم که اگه آقا طلاق بگیره از مجردیش بیشتر دختر براش ریخته

ولی خانوم بنده خدا خودتون میدونید دیگه چجور میشه!!

حالا مهریه ای هم نباشه که کلا آقا ضرر نکنه با دارایی که با اون خانوم بدبخت بدست آورده بره یکی دیگه رو بگیره😑😑

متاسفم واسه طرز تفکر بعضی آدما که فاز روشنفکریشون با محل زندگیشون همخوانی نداره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من شما یه مرد خسیسسسسسس هستید😏😏😏 لطفا و خواهشا دختر مردم و بدبخت نکنید

بخدا این یه خصلت تو من نیست همه میگن چقدر ولخرجی فقط مهر مناسب میپسندم.

...
2728
رسمتون خودخواهانست پسر شما پسره پسر مردم نه؟؟؟باید تیغش زد؟ دختر شما انسانه عروستون نه؟؟؟ باید از ...

پسر عموم از طرف خودش با دختره صحبت کرده قول ۷۲ تا داده حالا داریم فکر میکنیم با چه سیاستی تو خواستگاری رسمی کمش کنیم فعلا هم از طرف همه طرد شده بابت این نرخ شکنی !

...
ببخشید ولی خیلی زرنگید .مهریه یک میلیاردی میکنید به اسمه دختراتون ولی یه جهاز 50الی60 میلیونی حالا خ ...

اتفاقا مامانم همیشه به بابام میگه مهریه خودش هم پایین بوده ولی میگه جشن عروسی و تدارک بینظیر گرفتند تو فامیل ، همه جور مراسم حنابندان و عقد و عروسی رو میگه بابام با بهترین کیفیتش گرفت با بهترین پذیرائی ها خونه بزرگ و ماشین و همه چیزها هم از قبل داشت

...
اتفاقا مامانم همیشه به بابام میگه مهریه خودش هم پایین بوده ولی میگه جشن عروسی و تدارک بینظیر گرفتند ...

دلیل نمیشه.بنظر م شما یا دیدگاهتو درمورد مهریه عوض کن یا باید یکی پیدا کنی عاشقه چشم بسته باشه یا حوزه ای باشه .خوشبخت باشین 

براسلامتی همه ی ادم ها یک صلوات میفرستین؟؟

خیلی هم خوبه به نظرم.. مشکلی نداره
مهریه یه جورایی یه هدیه هست از طرف شوهر به زنش اینکه به زور قرار باشه گرفته بشه فایده ای نداره

هر چند من با هزینه ی بیش از حد برای عروسی و خرج های بی مورد دیگه هم مخالفم قرار نیست اگه مهریه کم شد از اونور برای عروسی جبران بشه
ولی برام مهمه تو زندگی، مرد با توجه به درآمدی که داره ماهانه یه خرجی برای زنش کنار بذاره مخصوصا اگه زن شاغل نباشه البته اینو هم بگم که لازم نیست این مبلغ زیاد باشه ولی یه حس خوبی به زن میده وقتی به شوهرش نمیگه اما شوهرش از قبل خودش یه مقداری پول تو کارتش میریزه یا براش تو کشو کنار میذاره تا لازم نباشه اون زن خواسته شو به زبون بیاره... اگه هم که زن شاغل بود یکم اوضاع تغییر میکنه... یه جورایی زن و مرد کنار هم خرج زندگی رو در میارن و راحت تر زندگیشون میگذره... از لحاظ تامین مخارج زندگی فشار کمتری به مرد وارد میشه
نظر بنده اینه کلا نباید زیاد سخت گرفت... سخت بگیریم زندگی سخت میگذره

^^ میسپارمت به لبخندها گرچه خودم مهمان بغض های بی دلیلم ^^
2738