2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکم کلاس بزار ک عادت نشه براتون تحمل کن

چند بار بحث کردیم ولی امروز واقعا ناراحتم کرد خیلی زیاد سر چیز الکی 

خدایا شکرت فقط نی سالم باشه دیگه هیچی نمی‌خوام ،۹فروردین میرم سونو. قلب دعا کنید

چند وقته ازدواج کردی

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

شوخی شوخی خدارو شکر مامانم از شب کنارمون بود فهمید تقصیر من نیست شب خوابیدیم صبح قیافه گرفت سرد شد بعد هم گوشیش خاموش بود منم قاطی کردم

خدایا شکرت فقط نی سالم باشه دیگه هیچی نمی‌خوام ،۹فروردین میرم سونو. قلب دعا کنید
برو بابا من شالی ۳۶۵ بار قهر میکنم چیزیم نمیشه

شی میژنی داداش😁

اینا تازه کارن مونده به ما برسن😂

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

اگه مقصر نیستی محل نده تابیاد معذرت خواهی کنه مگه میشه اشتباه نکرده باشی بعد بری بگی اشتی یا اینکه نتونستی تحمل کنی یکم ناز بیا مثلا بگو من گشنمه باید بریم بیرون یا نگات کرد بگو ازت ناراحتم

لطفا لایک نکنید فقط ریپلای کنید 
2706