2726
عنوان

خانواده همسر

234 بازدید | 12 پست

سلام خانومای عزیز

من شوهرم خیلی اخلاقیاتش خوبه اما بزرگترین مشکلم اینه که از خواهرش خیلی حرف شنوی داره ومن هم متاسفانه از اول باهاش صمیمی شدم والان فهمیدم چه اشتباهی کردم.خواهرش هم طوریه که اکثرا بر علیه من حرف میزنه.شوهرمم برای هر کاری نظر هردومون رو میپرسه.یه مدتی به نظر من عمل میکنه اما بعدها کم کم کارایی که خواهرش دوست داره رو انجام میده.خواهرش هم جلوی من سعی میکنه خودشو خوب جلوه بده وطوری حرف میزنه که انگار من نظری ندادم وتصمیم خودش بوده.من باید چیکارکنم چنین آدمی دست از دخالت تو زندگیم برداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درست بشو نیستن عزیزم، داغ دلمو تازه کردی

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2728

درست مثل کادر شوهر منه تو هر کاری مظر میده بدون اینکه کسی ازش سوال کنه

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

درگیرش نشو  زندگی تو کن چون هیچکس نمیتونه سایه شوم اینارو از زندگی ادم پاک کنه جز خدا

اخه بگو مگه زندگی مشترک نیست تو چرا دخالت میکنی مگه ما خودمون نمیتونیم نظر بدیم 😐

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

خوب بهش بفهمون که اصلا لازم نیست نظر خواهرشو بپرسه و اینکه تو ازین بابت ناراحت میشی

بهمن سال ۹۶ یکی از بزرگترین معجزات خداوند بزرگ یعنی بارداری برای من اتفاق افتاد خداوند رو شکر میکنم و برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادر شدن دارم 

بنظر من (که خودم این مشکلو دارم) بهش بی محلی کن تا حساب کار دستش بیاد.چن وقتم رفت و امد نکن باهاش نزار شوهرتم رفت امد کنه ب بهانه های مختلف😉اگه ادم نشد رو در رو بهش بگو اگه دفه دیگه دخالت کنی من میدونم و تو

تیکر یه اتفاق     خوب    تو زندگیمه😍😍😍

ن عزیزم گفتم ک بهانه بیار.مثلا بگو امشب بیا بریم فلان جا.یا اگه گفت بریم سر بزنیم بهش خوددتو براش لوس کن ی حواسش پرت بشه از خواهرش.خلاصه ی داستانی جور کن ک چن وقت نبینشش

میفهمم چی میگی منم این مشکلو داشتم اتفاقا تایپیکم زدم ک خواهرشوهرم همش میاد خونمون و تا اخر شب میمونه فقطم با شوهرم حرف میزنه ولی با این روشها خداروشکر چن وقته نیومده خبرشششش