2733
2734
عنوان

خانوما ی کدبانو بیایین

118 بازدید | 14 پست

سلام خانوما ی عزیز اول اینکه میخوام برنامه غذایی روز ای هفته تون رو بزارین من خسته شدم از پلو خوردن.غذاهام تکراری شده همش.و دوم اینکه نمی رسم خونه رو تمیز کنم ی جا که تمیز میشه زود باز خراب کاری میکنم😐لطفا کمک

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

زمستونا آش و سوپ زیاد میزارم ، انواع کوکو و کتلتو امتحان کن هفته ای یکبار که ماهی حتما میخوریم 

بهمن سال ۹۶ یکی از بزرگترین معجزات خداوند بزرگ یعنی بارداری برای من اتفاق افتاد خداوند رو شکر میکنم و برای تمام زنان سرزمینم آرزوی مادر شدن دارم 

صبح دوساعت زودپاشو.کشک بادمجان. انواع آش. ماکارونی. سمبوسه. فلافل. کوکوسبزی و کوکو سیب زمینی.سوپ خامه ،کوفته و... اینا غذاهایی هستن که طول هفته میپزم،همش که چلوپلو نمیپزن.

پسره من دنیای منه نفس مامان دوستت دارم💕🥰
2738

من بیشتر وقتا ماکارونی دارم هم اسونه هم دخترم دوست داره ....این برنامه هفته پیشمه  شنبه  زرشک پلو شام کوکوسبزی با یکشنبه عدس پلو شام کوکوسیب زمینی دوشنبه قیمه شام ماکارونی سه شنبه سبزی پلو با ماهی شام همون ماکارونی چهارشنبه قورمه سبزی شام ماکارونی  پنجشنبه شامی کبابی شام کشک بادمجون جمعه ته چین شام پیتزا 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
تمیز میکنم نمیتونم تمیز نگه دارم هر هفته خونه تکونی  میکنم خسته شدم

بنظر من بخاطر ایکه خونت همیشه عین ی دسته گل باشه اولا هر چیزی رو ک بر می داری زودی سر جاش بزاری،و نگی حالا بعدا می زارم سر جاش...بعدش ایکه اگ مخا خونت تمیز بمونه باید عین سرباز وظیفه بمونی،من ک خودم اوجوریم،کافیه ده دقه خونه رو ول کنم،وااااای خداااااا....پسر ی سالمو نمیتونم پیداش کنم.....

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
2706