2737
2734
عنوان

یه ختم خوب برای گشایش روزی

187 بازدید | 9 پست

بچه ها من توی دو تا تاپیک یه ختم خوب پیدا کردم یکی از کاربرا ازش نتایج خوب گرفته بود در مورد کار وروزی هستش مدتها میخاستم بخونم اما تنبلی میکردم اما امروز تصمیم گرفتم هر طور شده شروع کنم، 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

زود بگو باید برم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ختم به این صورته که تا دوماه باید روزی چهار صد بار جمله (استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم الرحمان الرحیم بدیع السموات والارض من جمیع ظلمی وجرمی واسرافی علی نفسی واتوب الیه) رو بخونیم هر کس مایله اسمش رو بزاره وهر روز بیایم به هم گزارش بدیم تا با هم انگیزه خوندنمون بیشتر بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
ختم به این صورته که تا دوماه باید روزی چهار صد بار جمله (استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم ا ...

من میخونم گوشیمو رو یه ساعته خاصی تنظیم میکنم هروز که فراموش نکنم..از یکم اسفند

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️
من میخونم گوشیمو رو یه ساعته خاصی تنظیم میکنم هروز که فراموش نکنم..از یکم اسفند

عزیزم من از امروز شروع کردم چون تعدادش زیاده باید چند نوبت در روز بخونی، پس با من همراه باش بازهم بخونیم تا انگیزمون بیشتر بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

سوگند جون والا جون خوش آمدید خیلی خوبه با هم شروع میکنیم فقط هر چند روزی که وقت کردید بیاید تاپیک بهم انگیزه بدیم خدای نکرده سست نشیم وسط ختم ولش کنیم به امید رسیدن همه مون  به خواسته هامون 🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40