2737
2734
عنوان

کیا رفلاکس دارن

88 بازدید | 7 پست

شما هم احساس میکنین یه چیزی تو گلوتونه و راحت اب دهانتونو قورت نمیدین؟،یا شده تنگی نفس بگیرید.....چیکار کردین که خوب بشین

🧘🏻‍♀❤️🧡💛💚💙💜🧘🏻‍♀️

من هیچی فقط پرهیز غذایی چایی و مایعات گازدار نمیخورم چیزای ترش، دارای شکر نمیخورم بعد غذا بلافاصله نیمخوابم نمیزارم از این کارا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگ یوقت حرصو جوش بخوری بدتر میشی؟؟؟

خیلی بدتر میشه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج

نیم ساعت قبل و دو ساعت بعد غذا اصلا اب نمیخورم . بعد غذا تا دو ساعت دراز نمیکشم و موقع خواب سر و گردن و کمرم رو بالاتر  میزارم

راستی خیار هم زیاد میخورم چون قلیایی هست اسید معده رو خنثی میکنه

2738