2726

سلام عشقولکای من امیدوارم ک حال دلتون خوب خوب باشه و اگه نبود خ زود خوب بشه ...چند روز پیش دکتر بودیم  شوهرم ازمایش اسپرمش خوب شده بود ولی فقط یازده ملیون اسپرم خوب داره.ب خاطر همین دکتر عباسی گفتند داروهای سبک ترب میدم ک تعدادش بره بالل.گفتن احتمال بارداریت تواین دوره درمان هفتادروزه پنجاه پنجاس.و گفتن بعد ازاتمام پاکی هرشب نزدیکی داشته باشین.متاسفانه امروز پری شدم  دلم خ گرفت.امیدوارم ماه بعد همه  اونایی ک ارزوی یه باردری »موفق دارن .اعمال بشه ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مافقط مرکز میریم براشون .دکتر خ خوبیه. .حرف اخرو اول میزنه.ب ماهم ویتامین ای .سی و کلومیفنم نصف.و کتوتیفن.شوهرم اول ازمایش تانل داد خ بد بود دوباره دوماه بعدش بعد داد خ بهتر شد 

مافقط مرکز میریم براشون .دکتر خ خوبیه. .حرف اخرو اول میزنه.ب ماهم ویتامین ای .سی و کلومیفنم نصف.و کت ...

انشالله به زودی زود جواب بگیرید

عزیزم خودت هم زیر نظر دکتر هستی؟

تا رضا(ع)هشت و جواد(ع)نه باشد * بگزارید که هشتم گرو نه باشد
نه گلم .من خوبم 

آخه به من گفتن خودتونم زیر نظر یه دکتر باشید من سال 94 یه دوره IUI کردیم چندماه بعدشIVF

ما الان 4 ساله منتظریم

این اولین باره برای شوهرم میریم تعریف دکترش را خیلی شنیدیم

حالا موندم خودم پیش چه دکتری برم؟

تا رضا(ع)هشت و جواد(ع)نه باشد * بگزارید که هشتم گرو نه باشد
2706