2410
2553

احساس میکنم اینجا محل سقوط هواپیماست ولی همه دارن تو کوه های پر از برف رو میگردن. اگه نقشه گوگل واقعا به روز باشه پس شاید من درست دیدم. لطفا شما هم به نقشه ماهواره ای برید و این نقطه که من علامت زدم رو با دقت ببینید هرچند که زیاد زوم نمیشه و از نزدیک بی کیفیته

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هواپيما به كوه خورده افتاده زمين رو خاك كشيده نشده

اینم یه احتماله هنوز قطعی نیست شاید خلبان چون خیلی باتجربه بوده تونسته هواپیما رو تا یه جایی بکشونه

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
2714
اگه به روز نیست پس چطوری خود امدادگرا هم دارن لکه ها رو از روی همین نقشه ماهواره ای ارزیابی میکنن؟

یعنی اگه به روز باشه من یک ساعت پیش داشتم چک می کردم یه لکه برف رو زمین هیچ جای کشور نبود... به نظرت منطقیه؟

برای من عزیزی پیش همه کس رئیسی 😁تو یکی حرف نزن که جای هیچی حسابت نمی کُنُم

چی باید سرچ کنیم؟

«من وقتی در باب گذشته ایران تامل می‌کنم، از این که ایرانی ها دنیا را به نام دین یا به نام آزادی به آتش نکشیده‌اند، از این که مردم سرزمین‌های فتح شده را قتل عام نکرده‌اند و دشمنان خود را گروه گروه به اسارت نبرده‌اند، از این که در روزگار قدیم یونانی های مطرود را پناه داده‌اند،ارامنه را در داخل خانه خویش پذیرفته‌اند،جهودان و پیامبران شان را از اسارت بابل نجات داده‌اند، از این که در قرن های گذشته جنگ صلیبی بر ضد دنیا راه نینداخته‌اند و محکمه تفتیش عقاید درست نکرده اند،از این که ماجرای سن بارتلمی نداشته‌اند و با گیوتین سر‌های مخالفان خود را درو نکرده‌اند، ازاین که جنگ گلادیاتورها و بازی های خونین با گاو‌های خشم آگین را وسیله تفریح نشمرده‌اند،از اینکه سرخ پوست ها را ریشه کن نکرده اند و بوئرها را به نابودی نکشانیده اند، از این که برای آزار مخالفان ماشین‌های شیطانی شکنجه اختراع نکرده اندو اگر هم برخی عقوبت‌های هولناک در بین مجازات‌های عهد ساسانیان بوده است، آن را همواره به چشم یک پدیده اهریمنی نگریسته‌اند و از این که روی هم رفته ایرانی‌ها به اندازه سایر اقوام کهنسال دنیا نقطه ضعف اخلاقی نشان نداده‌اند؛ احساس آرامش و غرور می‌کنم……و امید آنکه در آینده هم ایرانی مثل ایرانی گذشته ملامت ناپذیر بماند و از بین نرود.»
2706