2726
عنوان

ارشد روان شناسی

360 بازدید | 26 پست

سلام کارشناسیم فنی هست میخوام ارشد روان شناسی بخونم تا الان شرایط نداشتم بخونم از این ب بعد هم نمیدونم چقدر جور شه منابعی مثل مدرسان و اینا چطورن کدوم درساش راحت تره چی بخونم ک احتمال قبولی باشه

بین بالینی و عمومی . عمومی هم اسونتره هم پذیرشش بیشتره

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رشد هم خیلی مهمه که قوی باشی. زیاد هم به بسته های این موسسات تکیه نکن فقط بعنوان کمکی استفاده کن کار اصلی خوندن منابع اصلیه

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

لیسانس غیر مرتبط دارید

با ارشد نمیتونید کار کنید

این رو در نظر بگیرید

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
لیسانس غیر مرتبط دارید با ارشد نمیتونید کار کنید این رو در نظر بگیرید

چرا میتونن کار کنن با ارشد. فقط باید یه ازمون خیلی ساده بدن 

من خودم منابع اصلی رو خوندم و فقط چندتا آزمون شرکت کردم تا با سوالات اشنا بشم  هیچ بسته ای نگرفتم . اابته من لیسانسم هم مرتبط بود شما یکم بیشتر باید وقت بزاری برای خوندن چون غیرمرتبطی

چرا میتونن کار کنن با ارشد. فقط باید یه ازمون خیلی ساده بدن 

خیر

از سال 93 آزمون حذف شد

باید حتما دو مقطع پشت هم روانشناسی باشه

برای ایشون هم ارشد و دکتری لازم هست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706