2726
عنوان

شله زرد پزهاش بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2876 بازدید | 28 پست
بستگی به نوع برنج داره که ایرانی،خارجی،نیمدونه،چی باشه مهم نیست کمم شد،اب جوشت حاضر باشه،بهش اضافه ...

عزیزم نیمدانه ایرانی هست ولی خب ریز وخردتر گرفتم گفتم برنج زودتر بپزه و مراحل پختم کمترشه چون میدونم پسرم اذیت میکنه

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
عزیزم نیمدانه ایرانی هست ولی خب ریز وخردتر گرفتم گفتم برنج زودتر بپزه و مراحل پختم کمترشه چون میدونم ...

پس حتما ازاول اب خیلی کمتر بریز،چون برنج نیمدونه سریع باز میشه،شکر هم  خودش اب میندازه تو شله زرد،

میتونی عرق هل یا دارچین در آخر اضافه کنی

یا دمکرده شو بریزی،خوش عطر و بو میشه

من مطمئنم که حتی فکر خورشید نیز گرما بخش است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس حتما ازاول اب خیلی کمتر بریز،چون برنج نیمدونه سریع باز میشه،شکر هم  خودش اب میندازه تو شله ز ...

عرق دارچین نزدم تا حالا خوب میشه؟

عرق هل گرفتم

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
2728
روغن حیوانیم نریز خووووو همون روغن نباتی بریز

چرا؟عطرش خیلی خوب میشه؟

کاش طرز پختشو از اول توضیح بدین

پسرمو بخوابونم برات مینویسم 

برنج رو که با چند برابر اب گذاشتم بالا میزارم بجوشه بعد که جوشید زیرشو کم میکنم تا برنجم باز شه بعد روغن حیوانی میریزم یه ملاقه

بعد شکر که دوبرابر برنج مقدارش هست رو اضافه می کنم میزارم بجوشه عرق هل هم اضافه میکنم بعد شکر و خلال که از قبل با زعفرون و گلاب خیس کردم

زعفرون هم که قبلا دم کردم بهش میزنم و زیرش کم میکنم میزارم به قوام دلخواهم برسه مرحله ی آخر ۵ دقیقه اخر گلاب رو میزنم که عطرش نپره و به قول دوستمون روش دم کنی میزارم که دم بکشه و بعدا اب نندازه

ممنون عزیزم

گذاشتم برات 😊

سر سری نوشتم امیدوارم بد توضیح نداده باشم

عرق دارچین نزدم تا حالا خوب میشه؟ عرق هل گرفتم

سلیقه ای هست ،دوست نداری نریز چون با دارچین تزیین میشه،مزه غیر معقولی نداره در ضمن با نظر دوستمون موافقم کاش به جا روغن محلی و خودمونی،کره بریزی  

من مطمئنم که حتی فکر خورشید نیز گرما بخش است 

سلام دوستان😍

اگه کسی تو تهران زعفران و هل و زرشک خواست من در خدمتم.

✅زرشکمون صادراتی و درجه یک هستش🤤

✅زعفران برای زمین خودمون هست ✔تضمینی وخوشبو و خوشرنگ😋

✅هل هامون انقدر خوش بو هست از عطرش مست میشین😇

به این شماره سفارشتون رو اعلام کنین

☎️۰۹۱۰۰۷۳۹۳۳۸

پیج اینستاگرام

@saffronstore100