2726
ای بابا فک کردم فقط مادرشوهر من اینجوری مث اینکه فراگیر.یه مانتو پاییزه خریدم ۱۶۰ میگه عین همینو دید ...

وای ۶۰ ک خوبه من میرفتم کلاس خیاطی میگف خیاطی پیر میشی ی کانال دارم مانتوهاش همه ۲۰ تومن چقدم شییییییک حیف نکرده ادم بدوزه

برای مشکلات زیاد زندگیم لطفا دعا کنید ممنون خدایا به همه آرامش و خیال راحت بده
وای ۶۰ ک خوبه من میرفتم کلاس خیاطی میگف خیاطی پیر میشی ی کانال دارم مانتوهاش همه ۲۰ تومن چقدم شییییی ...

اره مانتو ساده نخی این قیمتها هس.ولی پاییزه بخاطر جنسش گرونه.واقعا نخی تابستونه ۲۰ تومن؟؟

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مانتو ساده نخی این قیمتها هس.ولی پاییزه بخاطر جنسش گرونه.واقعا نخی تابستونه ۲۰ تومن؟؟

باور کن میگفت مانتو شیک مجلسی ۲۰ 

باور کن میگفت مانتو شیک مجلسی ۲۰ 

من شیرازم.پایین ترین مانتو ۳۸ تا ۴۰ دیدم.خیلی خوبه ۲۰ تومن.کاش میشد چندتاش بگیری واسه تابستون

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2728
من شیرازم.پایین ترین مانتو ۳۸ تا ۴۰ دیدم.خیلی خوبه ۲۰ تومن.کاش میشد چندتاش بگیری واسه تابستون

دروغ میگه بابا😂چون من میرفتم خیاطی واسه خودم مانتو دوخته بودم اینم خیاطی بلد بود حسوودیش شد به مانتوهایی که من دوختم همش میگف الکی ندوز حیف نکرده 

مانتو شیک ۲۰ تومن اصن محاله

مانتو شیک ۲۰ تومن اصن محاله

عهههه.من فکر کردم دارین میگین مانتو ۲۰ تومنی دیدم😂😂😂 برا همین تعجب کردم

دروغ میگه بابا😂چون من میرفتم خیاطی واسه خودم مانتو دوخته بودم اینم خیاطی بلد بود حسوودیش شد به مانت ...

گفتم اصن ندیدم ۲۰ تومنی😁😁