2733
2734
عنوان

ازدواج آسان

1809 بازدید | 28 پست

دوستان سلام

كسي اين اسم رو شنيده؟استفاده كرده خودتون يا اطرافيانتون؟بعضيا ميگن خوبه بعضيا ميگن كلاه برداريه

من واسه عروسيم خيلي مهمون دعوت كنم 100 نفر

نميخوامم هزينه زياد داشته باشم

ميخوام ببينم جريان اين ازدواج آسان چيه

💞💞💑خدایا مرسی عشقمو آفریدی💑💞💞

بستگی داره چه تشریفاتی بری

بعضی هاشون کیفیت کارشون خیلی پایینه ولی بعضی جاها نه 

هر آپشنی نپسندی میتونی خودت جور کنی

پول شام و میوه و شیرینی هم با بیرون هیچ فرقی نداره

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

یکی از آشناهامون گرفت.یه پولی واسه قرار داد داد فک کنم 9یا10ملیون

بعد واسه تحویل ماشین عروس پول جدا داد.به آرایشگاه عروس پول جدا داد.یه چیزی حدود5ملیونم خودش خرج کرد.البته اون طرف کلاهبردار بود یکی از فامیلای دورمه.

بستگی داره با کدوم دفتر قرار داد ببندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره درسته یه عده خیرن... من که عروسی نگرفتم خودم یکی ازاشناهااستفاده کردخیلی عالی بودهم عروسی هم هزینه هاش سرهم2تومن دراومده بودبامیوه شیرینی وتالارو...

😍خداجونم یهویی شکرت بابت داده هاونداده هات😍
یکی از آشناهامون گرفت.یه پولی واسه قرار داد داد فک کنم 9یا10ملیون بعد واسه تحویل ماشین عروس پول جدا ...

اون ك ديگه كلي هزينه كرده بنده خدا

2738

منم یکی از آشناهامون اینجوری عروسی گرفت..پول هیچی رو نداد.واقعا خیلی خوب بود

"مرد" من..."زن" نیستم اگر زنانه پای عشقم نایستم...من از قبیله "زلیخا" آمده ام...آنقدر عشقت را جار میزنم تا "خدا"برایم کف بزند..😍😍😍😍😘😘
اره درسته یه عده خیرن... من که عروسی نگرفتم خودم یکی ازاشناهااستفاده کردخیلی عالی بودهم عروسی هم هزی ...

چقدر خوب.تهران؟جاي خوب ميشناسي معرفي كني گلم

عزیزم من خودم جشن عروسی نگرفتم،چون بنظرم کار جالبی نبود،یه مهمونی دورهمی گرفتم و خونواده ها دعوت بودن،بعدشم رفتیم سر خونه و زندگیمون،اول زندگی خرجای خیلی مهم تر از جشن عروسی وجود داره،ازدواج آسان رو فقط اسمشو شنیدم،ولی تا حالا ندیدم کسی انجام بده تو اطرافیانم

پشت من...خدا بوده همیشه  
2706