2733
2734

سلام افروز جان من استفاده کردم عالیه

با توجه به اینکه قبلا ادیوس استفاده کردم و بدنم در مقابل ادیوس مقاوم شده بود با ایزی اسلیم عالی کم کردم 

البته باید از جای معتبر خریداری کنید 

من از ماشاپ خریداری کردم مثل همیشه با مشاوره عالی پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنی 

شماره ماشاپ رو میذارم خواستی تماس بگیر

09193087545

سلام افروز جان من استفاده کردم عالیه با توجه به اینکه قبلا ادیوس استفاده کردم و بدنم در مقابل ادیوس ...

سلام دوست عزیز منم دو روزه قرص لاغری ایزی اسلیم و. میخورم ولی آنچنان اشتهای منو کم نکرده ۲۲۰ هزار خریدم از جای معتبر نمی‌دونم چیکار کنم تو رو خدا ممنون میشم از تجربت ب منم بگی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام. من  استفاده کردم. اشتهام رو خیلی کم می کنه و انرژی فوق العاده ای بهم می ده که از این موضوع بیشتر خوشم میاد. یعنی توان بدنیم رو برای ورزش بالا می بره و وقتی می خورم و ورزش می کنم حس شادی و سرخوشی پیدا می کنم. از کجا میشه فهمید ترکیباتش چیه؟ اگر کسی می دونه لطفا جواب بده. ممنونم

2738

سلام دوستان من قرص ايزى اسليم ميخورم واقعاً عاليه ، فقط اصلش رو تهيه كنيد حتماً ، من به هيچ كدوم از سايت ها و پيج هايى كه واسه فروش دارن نميتونم اعتماد كنم خودم از بيرون تهيه كردم ولى جايى بود كه اطمينان داشتم اصل هستش 

سلام دوستان من قرص ايزى اسليم ميخورم واقعاً عاليه ، فقط اصلش رو تهيه كنيد حتماً ، من به هيچ كدوم از ...

سلام 

میشه لطف کنید بگید از کجا تهیه کردین و قیمتش چنده؟ و دیگه اینکه قبلا آیا قرصی استفاده کرده بودین یانه؟ با ایزی اسلیم چقدر کم کردین؟! ممنون میشم پاسخ بدین 

سلام...واااای چرا اینقدر پیچیده کردین همه رو

عزیزان ادیوس ۲۰۱۸ خیلی ضعیفه در واقع عمل نمیکنه...بلوبری عالیه اشتها رو صفر میکنه ولی عصبیت میکنه چون افت قند خون داری...من تو۳ ماه ۹کیلو کم کردم الان هم ایزی اسلیم گرفتم ولی هنوز نمیدونم چه جوریه چون نخوردم از فردا میخوام شروع کنم

سلام  میشه لطف کنید بگید از کجا تهیه کردین و قیمتش چنده؟ و دیگه اینکه قبلا آیا قرصی استفاده کر ...

سلام عزيزم من از يك دارو گياهى سمت ميدون امام حسين گرفتم با اينكه بهم دور بود ولى رفتم گرفتم من ١٠ كيلو كم كردم با ايزى اسليم قيمتش هم ٢٣٠ بود ، حدود هفت ، هشت سال پيش قرص سوپر اسليم خورده بودم با اونم نتيجه گرفتم اون زمان هم از اين دارو گياهى كه گفتم سوپر اسليم رو خريده بودم چون اون زمان دانشجو بودم و دانشگاهم خيابون دماوند بود اينجورى پيدا كردم اين مغازه رو و به خودم و دوستام كارش از نظر اصل بودن جنساش ثابت شده هست ، يك بارم دو سال پيش از يه سايتى اديوس رو سفارش دادم سه روز خوردم بقيش هنوز مونده و تاريخشم گذشته ديگه دقيقاً روز سوم به حدى حالم بد شد كه باور نميكردم و بى خوابى مطلق برام آورده بود اما ايزى اسليم واقعاً براى من كه هيچ عوارضى نداشت و فوق العاده راضى هستم

سلام عزيزم من از يك دارو گياهى سمت ميدون امام حسين گرفتم با اينكه بهم دور بود ولى رفتم گرفتم من ١٠ ك ...

سلام .ببخشید من قرص ایزی اسلیم رو از شرکت ماشاپ تهیه کردم تا الان هم که ده روز گذشته دو کیلو کم کردم میشه بگید شما از کدوم عطاری تو امام حسین گرفتید من خیابان دماوند میشینم این دفعه برم از اونجا بگیرم .ممنون 

2706