2737
2734
عنوان

عفونت قارچی واژن کمک میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 24852 بازدید | 83 پست
عوارض رنگ مو • تحقیقات نشان داده است استفاده بیش از ۹ بار در سال از رنگ مو، خطر ابتلا به سرطان خون از نوع لنفوم را افزایش می‌دهد. سرطان لنفوم در سیستم لنفاوی بدن رخ می‌دهد. سیستم لنفاوی شبکه‌ای از رگ‌ها است که بخشی از سیستم دفاعی بدن را تشکیل می‌دهد و سلول‌های ضدعفونت به نام لنفوسیت را جابجا و سلول‌های مرده را از بافت‌ها تخلیه می‌کند. • اگر رنگ کردن مو زیاد انجام شود، احتمال بروز سرطان مثانه را افزایش می‌دهد. رنگ کردن مو در دوران بارداری ممنوع: از آنجایی که تحقیقات در این زمینه هنوز تکمیل نشده است، نمی‌توان ادعا کرد که صددرصد رنگ مو تأثیر مضری بر روی جنین دارد. اما همان‌طور که می‌دانید پوست کف سر. . . ادامه...

سلام بچه ها.منم چندساله هی عفونت میگیرم خوب میشه بازبرمیگرده.که آخرش تبدیل شدبه قارچ،ترشح پنیری سفیدباخارش وحشتناک، اونم بادارو بهترشد دکترگفت قارچت رفته عفونت داری برااونم پماد ودارو دادبهترشدم.بعدیه ماه باز عفونت قارچی گرفتم،ترشح زرد وبدبو باخارش.خسته شدم از پماد ودارو.چیکارکنم،ازعسل درمانی هم میترسم ضرری چیزی کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر من برای درمان عفونت و قارچ فقط باید بری پیش دکتر وگرنه به طور کامل خوب نمیشی

منم چون این مشکل رو داشتم و حلش کردم دوست دارم بهت پیشنهاد بدم بری پیش دکتر لک و برای همیشه درمانش کنی 

من ائرس سایت شونو دارم میتونم در اختیارت قرار بدمhttp://drparvanehlak.ir/

بنظر من برای درمان عفونت و قارچ فقط باید بری پیش دکتر وگرنه به طور کامل خوب نمیشی منم چون این مشکل ...

تشخیص های خانم دکتر لک واقعا خوبه زن داداش منم برای درمان ناباروریش میرفت پیش شون و خدارو شکر با تشخیص زود و به موقعه شون تونست صاحب بچه بشه

2738