2733
2734
عنوان

یه مرده بهم پیام داده😨

3133 بازدید | 87 پست

همین الان یه خط 912 زنگ زد من هیچ وقت شماره غریبه رو جواب نمیدم دیدم 12 هست گفتم شاید فامیل باشه جواب دادم گفت ببخشید ستاره خانوم گفتم نخیر اشتباه گرفتید بعد قطع کردم با خودم گفتم یعنی با مادرشوهرم کار داره آخه اسمش ستاره . بعد یهو دیدم این پیامو داد منم خطو خاموش کردم

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        

چی کنم به شوهرم بگم تازه رفت سرکار شبکاره 

من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
جوابشونده

جوابشو که نمیدم مردم چقد مریض شدن ترسیدم با اینکه نمیدونم کیه

به هیییییییچ وجه جوابش رو نده خودش دست بر میداره

منم یه نمونه ش رو داشتم شاید روزی 40 بار زنگ میزد و پیام میداد حتی یه بار هم جوابش رو ندادم بعد از سه چهار روز بیخیال شد

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

نه فقط جوابشو نده اگر دوباره پیام داد از تو تنطیمات بلاکش کن

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
بلاکش کن پیامم پاک کن

اس داده بهم

2706