2703
2553

دوستان به نظرتون تحرک صفر رو باید چکار کرد؟

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با تخرك صفر اختمال بارداري خيلي كمه بايد اي يو اي كنين 

تا حالا فک میکردم من ایرادی دارم اینم اضافه شد یا خداااا

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
2456
تا حالا فک میکردم من ایرادی دارم اینم اضافه شد یا خداااا

خودت مشكلي نداري؟

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
خودت مشكلي نداري؟

پری هام نامنظمه اما سونو و آزمایشام نرماله. فولی هام تا ۱۴ بزرگ میشن با آمپول. 

پری هام نامنظمه اما سونو و آزمایشام نرماله. فولی هام تا ۱۴ بزرگ میشن با آمپول. 

خب خودتم تنبلي داري يكم واي نگران نباش بعضيا ارزوشونو يه دونه اسپرم داشته باشه شوهرشون 

اي يو اي راحت باردار ميشي

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
خب خودتم تنبلي داري يكم واي نگران نباش بعضيا ارزوشونو يه دونه اسپرم داشته باشه شوهرشون  اي يو ...

اره خدا رو شکر تعداد و زنده بودنش خوبه اما تحرک زیادش صفره و تحرک کندش ۳۰ درصده. بقیش هم بی تحرکن. 

2714
خب خودتم تنبلي داري يكم واي نگران نباش بعضيا ارزوشونو يه دونه اسپرم داشته باشه شوهرشون  اي يو ...

شوهر خواهرم با تعداد ۲۵ م و داداش دوستم با تعداد زیر ۱۰ و تحرک صفر پدر شدن.. 

اره خدا رو شکر تعداد و زنده بودنش خوبه اما تحرک زیادش صفره و تحرک کندش ۳۰ درصده. بقیش هم بی تحرکن.&n ...

انشالا كه به زودي مادر ميشي شما م

انشالا كه به زودي مادر ميشي شما م

ممنون از لطفت.

شوهر خواهرم با تعداد ۲۵ م و داداش دوستم با تعداد زیر ۱۰ و تحرک صفر پدر شدن.. 

اره با دارو شايد تخركش يكم بالا بره بايد خيلي صبر كني

اره با دارو شايد تخركش يكم بالا بره بايد خيلي صبر كني

اسفند باید برم پیش دکترم و نشونش بدم.. خود شوهرمم حدس میزد مشکلی داشته باشه. اما دکتر قبلیم از آزمایشش نفهمید اما این یکی گفته باید دوباره آز بده و تو آز جدید تحرک خوب رو صفر زده