2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر طول کشید تا خوب بشی گلم؟

فکرکنم یکی دو روز دیگه خوب بشی من از روز زایمانم تقریبا ی هفته بود درد میکرد بعدش خوب شد

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
2728
ترکیدم بخدا همش دارم مایعات میخورم😕

خانم جان زود سرتو تکون دادی تا ۱۲ساعت بعد عمل نباید سرتو تکون میدادی بلند میشدی زیر سرتم‌نباید چیزی میذاشتی

خدایایه هل بده بیوفتم ترکیه😁

عزیزم اول بگم که مبارکه.

بعدشم اینکه روز ۸ ام همش تموم میشه

یکی هم اینکه ،میگن دوغ محلی سم آمپول بی حسی رو از بدن خارج میکنه و بهتره

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏

عزیزم خیلی خوشحال شدم رفتم نی نیتو دیدم 😍😍😄😄😄 ایشالا قدمش مبارک باشه براتون 

وووووی منم نی نی 😄😄😄😄😍😍😍😍 

من در این زمینه تجربه ای ندارم اما دعامیکنم زودتر خوب شی و به هلنا جون برسی 

اوووووووووخی😄

چاق نبودم اما بخاطر خوشتیپ تر شدن حاضر شدم از خوراکی های خوشمزه دست بکشم و فقط به هدفم فکر کنم وزن اولم ۵۷ بود و الان شدم ۵۰ خواستن توانستن است💪 آهای چاقالو باتوام یکم به خودت بیا😑 هرکی خواست شروع کنه بگه تا کمکش کنم ..دلم نمیخواد لاغر شدن واسه دوستام آرزو باشه😊درضمن!( چاقالو مزاح بودا ناراحت نشی دوستم😉)
تاثیر نداره وگرنه دکترم مسکن هم نوشته😢😢😢

سلام ابجی جونم مبارک باشه قدم هلنا خانوم منو یادت نرفت که😍😍😍😍

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

اهان اینم بگم که هیچ مسکنی دردتو خوب نمیکنه.احساس میکنی کامیون از رو سرت رد شده.به خصوص وقتی بلند میشی و میشینی واویلاست.

تحمل کن،روز ۸ ام تموم میشه

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
2706