1648
1632

😢😢😢بچه ها سردردم خیلی شدیده چیکار کنم خوب بشم یکسر دارم مایعات میخورم . دکترم گفته دوغ بخورم از صبح دو بطری دوغ خوردم دیگه چیکار کنم بگین 😭😭حتی نمیتونم به هلنا کوچولوم  برسم همش دراز کش موندم نمیتونم بچمو بغل کنم دارم دق میکنم کی خوب میشه این سردرد ؟؟؟😭😭😭

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           
نمیشه مسکن بخوری ؟؟؟

تاثیر نداره وگرنه دکترم مسکن هم نوشته😢😢😢

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522

تبریک میگم عزیزدلم ،نباید بعد سزارین سرتو تکون میدادی منم اینطور بودم متاسفانه چاره ای نداره تا خودش خوب بشه من چای پررنگ میخوردم ب صورت مقطعی خوب میشد

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
بي حسي از كمر بودي؟ من دكترم ٢٤ ساعت اجازه نداد تكون بخورم. سر درد نداشتم. 

بله بیحسی بودم

عزییییزم مبارک باشه انشالله.

منم همین بود درازکشیده خوب بودم پا میشدم میمردم از درد دوغ و نسکافه عالیههه.شیاف دیکلوفناک هم خیلی خوبه.تا امروز فردا دیگه خوب میشی

تو هوایی که برای یک نفس خودمو از تو جدا نمیکنم.تو برای من خود غرورمی من غرورمو رها نمیکنم...
8
عزیزم مایعات زیاد بخور استراحت کن نسکافه آب پرتقال  زیر سرت چیزی نزار بخواب

ترکیدم بخدا همش دارم مایعات میخورم😕

عزیزم باید تحمل کنی و به خودت آرامش بدی حالا اگه یه ژلوفنم بخوری فکر نکنم خیلی چیز خاصی باشه. درکت میکنم خیلی سخته من بدترین سردرد عمرمو بعداز عملم کشیدم که همش از عوارض اون آمپول لعنتیه. همون مایعات زیاد بخور تا زودتر از بدنت بیاد بیرون

🍁دخترآبانم🍁   🌹کیژیکوردستانم🌹   😍معلمقرآنم😍           آدم بی معرفت وجود نداره!فقط طرف باهات حال نمیکنه،وگرنه برو ببین واسه اونایی کهباهاشون حال میکنهچقدر با معرفته ! 😏
تبریک میگم عزیزدلم ،نباید بعد سزارین سرتو تکون میدادی منم اینطور بودم متاسفانه چاره ای نداره تا خودش ...

چقدر طول کشید تا خوب بشی گلم؟

واااای هلنا مبارک باشه بسلامتی انءشالله عزیزم خوشحال شدم الهی سردرداتم خوب شه

👈مطالب مهم گروه آبی علت کم نشدن وزن👈👈                     سرگروه آبی💙گروه آبی💙وزن شروع ۷۵👈وزن هدف ۶۵👈وزن فعلی ۷۵
1432
چقدر طول کشید تا خوب بشی گلم؟

فکرکنم یکی دو روز دیگه خوب بشی من از روز زایمانم تقریبا ی هفته بود درد میکرد بعدش خوب شد

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
ترکیدم بخدا همش دارم مایعات میخورم😕

خانم جان زود سرتو تکون دادی تا ۱۲ساعت بعد عمل نباید سرتو تکون میدادی بلند میشدی زیر سرتم‌نباید چیزی میذاشتی

خدایایه هل بده بیوفتم ترکیه😁
1651