2733
2734
عنوان

اقدامی های اسفند ۹۶ و فروردین سال جدید بیاید‌

| مشاهده متن کامل بحث + 4517 بازدید | 489 پست
واقعا درک میکنم خیلی بده که منتظر باشی اما پریود شی.انشالله که ماه بعد هممون بارداریم امیدت به خدا ب ...

مخصوصا که تو اقدامم عقب میندازم،روز ۳۷سیکلم لک دیدم و روز۳۸ دیگه شروع شد😭اینهمه انتظار کشیدم حداقل سرموقه میشدم تکلیفمو میدونستم😭😭توکل بخدا هرچی صلاحه،ان شاءالله ک این ماه همه منتظرای نی نی بارداربشن بحق مادرم زهرا سلام الله علیها

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
مخصوصا که تو اقدامم عقب میندازم،روز ۳۷سیکلم لک دیدم و روز۳۸ دیگه شروع شد😭اینهمه انتظار کشیدم حداقل ...

آخی چه ضد حال ، فقط ادم با فکر کردن به اینکه خدا صلاحشو بهتر می دونه می تونه اروم شه یکم ولی خیلی ضد حال پریود  سیکل 37

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی چه ضد حال ، فقط ادم با فکر کردن به اینکه خدا صلاحشو بهتر می دونه می تونه اروم شه یکم ولی خیلی ضد ...

خیـــــلی😭😭😭

من سر۲۸روز میشدم

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
2728
باید حتما از پیاز زرد استفاده کنیم؟؟پیاز سفید نمیشه؟

نه. سفید نمیشه

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.
2738

دوستان گلم.

این مطلب را جایی خوندم. 

گفتم اینجا برا شما هم بفرستم.

دوست داشتین اجرا کنین.😊

کسانی که بچه دار نمی شدند خدمت حضرت آیت الله بهجت(رحمه الله) می رسیدند تا توصیه ایی یا دعایی بکنند و ایشان به حدیثی که در پایین نوشتیم توصیه می کردند و بچه دار می شدند.

هشام دربانی از یاران ثروتمند امام باقر علیه السلام روزی به امام باقر علیه السلام فرمود: می خواهی دعایی به تو یاد بدهم که صاحب فرزند  شوی. دربان گفت: بله پس حضرت فرمودند: در هر صبح و عصر

1- هفتاد مرتبه «سبحان الله» بگو.

2- ده مرتبه «استغفر الله» بگو.

3- دوباره 9 مرتبه «سبحان الله» و یک مرتبه استغر الله.

4- و این آیات را بخوان: «اسْتَغْفِرُواْ رَبَّکُمْ إِنَّهُ کاَنَ غَفَّارًا یُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَیْکمُ مِّدْرَارًا وَ یُمْدِدْکمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِینَ وَ یجَعَل لَّکمُ‏ جَنَّاتٍ وَ یجَعَل لَّکمُ‏ أَنهْارًا

دربان این اذکار را خواند و صاحب فرزندان زیادی شد و کسی که این روایت را نقل کرده است می گوید من و همسرم به این روایت عمل کردیم و صاحب فرزند شدیم، و به دیگران که فرزند نداشتند یاد دادیم و آنها هم صاحب فرزند شدند.(بر گرفته از مستدرک الوسایل باب نکاح)

توصیه شده است که تا زمانی که به نتیجه برسید هر روز به این روایت عمل کنید ان شاء الله به نتیجه می رسید.

یکی دیگر از توصیه ها این است که زن و شوهر هر دو روزی 100مرتبه استغفر الله بگویند.

(این صد بار استغفار شبانه عجیب درهای روزی را باز می کند)

👈 کمی تا بهجت🌷
@behjat135

خدایا شکررررت واسه همه نعمت هات🌷
ازکجا باید پیداکنیم؟؟

هست دیگه‌همه جا

پوستش زرده ها. نارنجی 

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.

توروخدا هرکی میدونه ج بده

ممنون میشم

من ۳ ماه اقدامم

از وقتی اقدام کردم تخمدان و سینه هام درد میکنه

دائم نه ولی طول روز چن بار تیر میکشن

کسی اینجوری بوده؟

دلیلش چیه؟

زیر شکمم زیاد درد میگیره

♡دخترم♡ تو زیباترین هدیه خداوند به من و پدرت هستی ،    بی صبرانه منتظرتیم😍
2706