2737
2734
عنوان

چرا شبا یه ادم دیگه ام

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 39 پست
😂😂😂 بیا یه فکری واسه خودمون برداریم 

باورت نمیشه چند ماهه قراره برم پیش روانپزشکم حتی شبا تصمیم میگیرم و چیزایی که باید بگم و آماده میکنم تو ذهنم بعد صبح میشم یه نفره دیگه که اصلاااا حاضر نیست پاشو از خونه بزاره بیرونو .. در نتیجه دوباره میخوابم ..

حالا دعا کن فردا صبح دیگه بتونم😧

💖خدا💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
باورت نمیشه چند ماهه قراره برم پیش روانپزشکم حتی شبا تصمیم میگیرم و چیزایی که باید بگم و آماده میکنم ...

انشالله فردا بری 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
من کارم از روانشناس گذشته به خدا 

بازم خداروشکر شوهرت تحملت میکنه😂😂😂

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
خب بیچاره به اونایی که شیشه میزنن چه حالی داری!! شما که نی نی سایت میزنی این حالو داری 

جاااان ؟‌‌.؟‌؟

2738

چون شبا فقط شما هستید و مشکلتون.

.

.

اما روزا شما هستید و ۱ دنیا دغدغه . از آشپزی و رسیدگی به بچه و ....

.

.

در ضمن وقتی به ۱ مشکل زیاد بها بدید تو طول روز همش فکر می کنید ۱ کار نکرده دارید. حالا اون کار نکرده حتی می تونه در حد آب دادن به گل باشه.

.

.

دلیلش اینه چون تمام ذهنتون درگیر اون مشکل هست ظرفیت مسئله جدید هر چند کوچیک نداره. باید سریع اونو حلش کنید تا خیالتون راحت شه.

.

.

اما شب خیالتون راحته که الان نباید کاری انجام بدید.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
با شوهرت قهری؟؟ باهاش حرف بزن تا آروم بشی

شوهرم دلیل همه غمام توی روز هستش دلیل دلتنگیم هستش اما خودش نیستش

من  کل روز بی حوصله و بی انرژی ام دلم میخواد فقط بخوابم .اما شبا شارژم و حالم خوشه.کلا شب آرامش میده بهم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706