750
44
عنوان

چرا شبا یه ادم دیگه ام

510 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها من الان توی یه سری مشکلات شدید خانوادگی ام روزا به شدت دلگیر و افسرده ام و دلتنگ عزیزم هستم و نمیتونم از فکر و خیال بیرون بیام اما از اخر شب به بعد انگار یه ادم دیگه میشم حالم خوب میشه دلتنگیم برطرف میشه همه خوابن من خوابم نمیبره چون روز یه عالمه خوابیدم با اینکه خوابم نمیبره ولی حالم خوبه دلم میخواد حسمو همین جوری نگه دارم ولی صبح که پا میشم دوباره غم و ...

تعریف من از عشق همان است که گفتم در بند کسی باش که در بند حسین است

792
بقیه رو نمیدونم تا چه حدن ولی من کاملااااا همینطورم که شما گفتی😏

😂😂😂 بیا یه فکری واسه خودمون برداریم 

737

منم اینطوریم ولی شب و روزش فرق نمیکنه یهو میشم بد بخت ترین ادم دنیا ۳ ساعت تو اون وضع عذاب میکشم بعد یهو حالم خوب میشه احساس خوبی دارم عاشق زندگیم میشم فرداش از اول با حال خراب از خواب پا میشم نمیدونم چه مرگمه شوهر بدبختم و خون به جیگر کردم دلم براش میسوزه خودمم که دارم به فنا میرم به معنای واقعی 

به شدت به دعای خیرتون محتاجم برام یه صلوات میفرستین ممنون ❤️
منم اینطوریم ولی شب و روزش فرق نمیکنه یهو میشم بد بخت ترین ادم دنیا ۳ ساعت تو اون وضع عذاب میکشم بعد ...

شوهر من که به من گفت برو پیش روانشناس و ....خلاصه داستان شد

774
😂😂😂 بیا یه فکری واسه خودمون برداریم 

باورت نمیشه چند ماهه قراره برم پیش روانپزشکم حتی شبا تصمیم میگیرم و چیزایی که باید بگم و آماده میکنم تو ذهنم بعد صبح میشم یه نفره دیگه که اصلاااا حاضر نیست پاشو از خونه بزاره بیرونو .. در نتیجه دوباره میخوابم ..

حالا دعا کن فردا صبح دیگه بتونم😧

💖خدا💖

چطور اخه وقتی روز اعصابتون خرابه شب ارومین؟؟ من که امروز عصبی باشم تا فردا صبحش بهتر میشم یعنی حتما باید شبش بگذره 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آبجی های گلم میشه واسه سالم به دنیا اومدن دخترکم یه صلوات بفرستین  
باورت نمیشه چند ماهه قراره برم پیش روانپزشکم حتی شبا تصمیم میگیرم و چیزایی که باید بگم و آماده میکنم ...

انشالله فردا بری 

727