2737
2734
عنوان

دلم واسه خانومه سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه بد . خانومه اینقدر زحمت کش ولی باید خجالتم بکشه .

آره طفلی . حالا یه نفرم عطر حرم زده بود بو ها قاطی شده بود یه چیز حال بهم زنی .😐😐😐

و خدایی که به شدت کافیست ... 
اونایی که یک کیلو میمالن گوشه خیابون وامیستن کاش خجالت بکشن

والا صافکاری نقاشی میکنن وایمیسدن گوشه خیابون چ کارا ک نمیکنن ولی یکی ک برا حفظ آبروش داره زحمت میکشه رو‌ مسخره میکنن

😍خدا جونم شکرت بخاطر همه چیز😍
2738
شعور بعضیا در حد مغز پشه هستش واقن مخصوصا اون بیشعوری ک برگشته گفته بوی آش از اینه

بلند نگفت ولی اشاره کرد با چشم منم سرمو انداختم پایین که یعنی حرکت زشتتو ندیدم 😕

والا صافکاری نقاشی میکنن وایمیسدن گوشه خیابون چ کارا ک نمیکنن ولی یکی ک برا حفظ آبروش داره زحمت میکش ...

دقیقا . خودشونم خیلی های کلاس و متمدن میدونن

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
اونایی که یک کیلو میمالن گوشه خیابون وامیستن کاش خجالت بکشن

اتفاقا دو تا از همونا 5 بار هی بلند میگفتن بو از کجاست لا مصبا هدفشون نمیدونم چی بود

خیلی کمن تو جامعه.   مخصوصا جامعه ما خیلی عقب مونده واقن مردم هنوز خیلیاشون فرهنگ آداب معاشرتو ...

من که حالم از خیلی از اطرافیانم بخم میخوره متنفرم ازشون.دلم و خیلی شکستن.به خدا سپردمشون

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
2706