موضوع بحث

دلم واسه خانومه سوخت

1214 بازدید | 96 پست

امروز تو مترو سوار قطار که شدیم یهو بوی آش و سبزی و اینا اومد بعد همه هی میگفتن بوی آش از کجا میاد بوی آش از کجا میاد ! بعد یه خانمه اشاره کرد به یکی گفت اینه . طفلکی داشت از سر کار بر میگشت سرشو انداخته بود پایین چسبیده بود به در که زود پیاده بشه خیلی دلم سوخت کاش یه کم ملاحظه کنن 😢😢😢

اون عاشق غیرتی که برات تصمیم میگیره چیکار کنی چیکار نکنی اسمش بیمار پارانوئیده ! نباید بری اینور اونور ازش تعریف کنی ! باید ببریش دکتر ...

حالا نه کارش عار باشه ها نه منظورم اینه به حالتش دلم سوخت

اون عاشق غیرتی که برات تصمیم میگیره چیکار کنی چیکار نکنی اسمش بیمار پارانوئیده ! نباید بری اینور اونور ازش تعریف کنی ! باید ببریش دکتر ...

خانومه بوی آش میداد؟

آره بوی سبزی و آش و اینا

یکی منو حالی کنه نفهمیدم بالاخرع بوی آش از کی بود

یه خانمی بود انگار مثلا تو سبزی پاک کنی چیزی کار میکرد . کلا بو گرفته بود بنده خدا

یعنی لباساش بوی آش می داد چقد حس بویایی همتون قوی بوده

بوی سبزی بود بیشتر حالا بعضیا میگفتن بوی آش 

یه خانمی بود انگار مثلا تو سبزی پاک کنی چیزی کار میکرد . کلا بو گرفته بود بنده خدا

شعور بعضیا در حد مغز پشه هستش واقن مخصوصا اون بیشعوری ک برگشته گفته بوی آش از اینه

😍خدا جونم شکرت بخاطر همه چیز😍
بنده خدا چقد خجالت کشیده حتما # انسانم آرزوست🙏🏻🙏🏻

واقعا انسان پیدانمیشه.

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدیک سالگی دخترنازم.حلماجون یکی یدونه مامان و بابا.مرسی خداجونم بابت هدیه قشنگ و باارزشت