2737
2734
عنوان

مادران شیرده لطفا بیایین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 29 پست
سلام دخترمن 5ماهشه تو روز کمتر از10 بارشیر میخوره و زمان شیر خوردنش هم 3دقیقه ست واسه واکسن 4ماهگی ب ...

مدفوعش خوبه

منحنی روند بالا داشت

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

بچه ایکه تاپنج روز پی پی نکرد هیچ مشکلی نداره تازه چاق هم میشه من شیر رومیدوشیدم قنداق میکردم میدادم میخورد خیلی چاق شده بود که دکتر گفت تو چهار ماهگی خیلی خوب رشد داشته

🌹  بزن رو گل...               ♥... عـاشقـی را بـایــد از شـاملــو یـاد گـرفـت، بـه "آیــــدا" میگفــت :"خــــدای کــوچــک مــن"... ♥.                              کارمارو بالاخره همه پس میدن دقیقا همینجا...!💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند هفته هست که مدفوعش دیر به دیره گفتم شاید مدل بچه اینجوره

ببین البته شایدبخاطر دندون درآوردن باشه خانه بهداشت که پرسیدم بهم گفت بعضی بچه هاموقع دندون درآوردن اینطوری میشن لثه هاش رو دیدی؟

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد💔طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم
2731
بچه ایکه تاپنج روز پی پی نکرد هیچ مشکلی نداره تازه چاق هم میشه من شیر رومیدوشیدم قنداق میکردم میدادم ...

درسته منم همین را شنیدم که خیلی روی مدفوعش حساس نباشم 

ببین البته شایدبخاطر دندون درآوردن باشه خانه بهداشت که پرسیدم بهم گفت بعضی بچه هاموقع دندون درآوردن ...

اره انگار شبو صبحی هست دندونش بزنه بیرون کرسی بسته حسابی

چند هفته هست که مدفوعش دیر به دیره گفتم شاید مدل بچه اینجوره

طبیعی هم میتونه باشه پسر بزرگترمن هم نوزادیاش خیلی دیر دفع میکرد بعضی وقتا 9روز یه بار دفع داشت

اره انگار شبو صبحی هست دندونش بزنه بیرون کرسی بسته حسابی

بازهم سه شنبه دکتربردیش بگولثه هاش رو ببینه شاید واسه همین باشه

2738
طبیعی هم میتونه باشه پسر بزرگترمن هم نوزادیاش خیلی دیر دفع میکرد بعضی وقتا 9روز یه بار دفع داشت

بعضیا روده هاشون تنبل تره موقع تولدم روز دوم کرد 

دلش را ماساژ میدم با روغن فرقی نداشت 

بازهم سه شنبه دکتربردیش بگولثه هاش رو ببینه شاید واسه همین باشه

خیلی ممنونم عزیزم همراهیم کردی

انشاا... خدا بهتر از تصورت را برات رقم بزنه

بعضیا روده هاشون تنبل تره موقع تولدم روز دوم کرد  دلش را ماساژ میدم با روغن فرقی نداشت

منم خودم یبوست شدید دارم پسرم به خودم رفته دخترم هم الان بخاطر دندونش دستشوییش کم شد البته دخترمن خیلی بی تابی هم میکنه

خیلی ممنونم عزیزم همراهیم کردی انشاا... خدا بهتر از تصورت را برات رقم بزنه

فدای تو عزیزم انشالله دخترگل شماهم زودتر خوب بشه😘😘

منم خودم یبوست شدید دارم پسرم به خودم رفته دخترم هم الان بخاطر دندونش دستشوییش کم شد البته دخترمن خی ...

من برا یبوست انجیر خشک را توی یه لیوان شیر خیس میکنم میزارم یخچال صبح میخورم خیلی خوب بود برام برگه زردالو ولواشک خونگی هم عالیه انشاا... همیشه سلامت باشی 

دعا کن دخترم مورد خاصی نباشه وبه خیر بگذره

من برا یبوست انجیر خشک را توی یه لیوان شیر خیس میکنم میزارم یخچال صبح میخورم خیلی خوب بود برام برگه ...

ممنون ازراهنماییت انشالله که خیره نگران نباش 😊

2706