2733
2734
عنوان

اومدم خوشحالیمو باهاتون شریک بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 30710 بازدید | 363 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه بامزه 

من دوس دارم شوهرم بگه برو یه سرویس طلای سنگین بردار برا مامانم بعد من از لجم یه سبک بردارم بگه برا خودت حرصم بگیره 😂😂تخیلی بود خیلی 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

گفت برو بده به سمیه خرستو بگیر ازشم تشکر کن انقد برات زحمت کشیده

اعصابم خورد شد گفتم داره مسخرم میکنه رفتم تو جمع گفتم سمیه خرس منه گفت نه بغضم گرفت گفتم میگه ماله من نیست خندید گفت خب داره اذیتت میکنه دیدم سمیه اومد طرفم گفت ب خرس من چشم نداشته باش و خندید نگاش کردم گفتم ماله منه ؟گفت اره مبارکت باشه

از خوشحالی انقد گریه کردم

من قهرمان زندگیمو تو آینه میبینم💎
2728
2738
پیشاپیش خب و زهرمار :/

خیلی بامزه ای😆

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 

مبارکه عزیزم

چقد گرفتیش؟

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
گفت برو بده به سمیه خرستو بگیر ازشم تشکر کن انقد برات زحمت کشیده اعصابم خورد شد گفتم داره مسخرم میک ...

فقط اون لحظه ک از خوشحالی خرس گریه کردیو تصورت کردم😂😂😂😂😂😂😂😀😁

۱۳ روز تا خوش اندام شدنم🙄😍
2706