2410
2553
عنوان

اومدم خوشحالیمو باهاتون شریک بشم

30710 بازدید | 363 پست

من شمال درس میخونم همسرم جنوب کار میکنه. هنوز عقدیم .امروز دوستم گفت شوهر خواهرم پول ریخته بریم برای سپیده(خواهرش) از این خرس گنده ها بخریم اخر هفته میخوان بیان شمال سوپرایزش کنه.خلاصه رفتیم یه خرس گنده خریدیم و برگشتیم. من گوشیمو جا گذاشته بودم اومدم دیدم از صبح ک رفتم کلاس تماس داشتم تا ۶ بعد از ظهر پیام داده بود ک کجایی نگرانتم چرا جواب نمیدی.بهش زنگ زدم و تعریف کردم ک گوشیمو جا گذاشتم بعد گفتم که رضا یه خرس گنده خیلی خوشگل انتخاب کردم نمیدونی چه نازه هر کی ما ۴ تارو میدید میگفت ماله کدومتونه منم میگفتم من که هیچی این سه تام عرضه ندارن که. گفت یعنی چی من هیچی؟

من قهرمان زندگیمو تو آینه میبینم💎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بنال بینیم باووو 🙈🙈🙈هرگونه برخورد خشن زد و خورد دارد 😶

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

گفتم یعنی شوهر من ک پیشم نیست سوپرایزم کنه گفت اهان گفتم اره امشبم قراره پیش من بخوابه گفت عزیزم هر شب قراره پیشت بخوابه گفتم دیوونه یعنی چی

گفت خرس توعه دیگه

ناراحت شدم گفتم مسخره

گفت جدی میگم 

لباسه رو که یادته

(کرج واسم پول ریخت گفت برو یه لباس بخر برای یکی هم سایز خودت گفتم کی گفت حالا بهت میگم گفتم جون من کی گفت به موقش میگم عشقم خلاصه نگفت بهم منم فک میکردم برا خودمه میخواد اینجوری سوپرایزم کنه)

من قهرمان زندگیمو تو آینه میبینم💎

با من نقدی حساب کن خوشحالیتو😅

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2706