موضوع بحث

اومدم خوشحالیمو باهاتون شریک بشم

30292 بازدید | 360 پست

من شمال درس میخونم همسرم جنوب کار میکنه. هنوز عقدیم .امروز دوستم گفت شوهر خواهرم پول ریخته بریم برای سپیده(خواهرش) از این خرس گنده ها بخریم اخر هفته میخوان بیان شمال سوپرایزش کنه.خلاصه رفتیم یه خرس گنده خریدیم و برگشتیم. من گوشیمو جا گذاشته بودم اومدم دیدم از صبح ک رفتم کلاس تماس داشتم تا ۶ بعد از ظهر پیام داده بود ک کجایی نگرانتم چرا جواب نمیدی.بهش زنگ زدم و تعریف کردم ک گوشیمو جا گذاشتم بعد گفتم که رضا یه خرس گنده خیلی خوشگل انتخاب کردم نمیدونی چه نازه هر کی ما ۴ تارو میدید میگفت ماله کدومتونه منم میگفتم من که هیچی این سه تام عرضه ندارن که. گفت یعنی چی من هیچی؟

بنال بینیم باووو 🙈🙈🙈هرگونه برخورد خشن زد و خورد دارد 😶

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

گفتم یعنی شوهر من ک پیشم نیست سوپرایزم کنه گفت اهان گفتم اره امشبم قراره پیش من بخوابه گفت عزیزم هر شب قراره پیشت بخوابه گفتم دیوونه یعنی چی

گفت خرس توعه دیگه

ناراحت شدم گفتم مسخره

گفت جدی میگم 

لباسه رو که یادته

(کرج واسم پول ریخت گفت برو یه لباس بخر برای یکی هم سایز خودت گفتم کی گفت حالا بهت میگم گفتم جون من کی گفت به موقش میگم عشقم خلاصه نگفت بهم منم فک میکردم برا خودمه میخواد اینجوری سوپرایزم کنه)

پیشاپیش خب و زهرمار :/

خیلی بامزه ای :)

عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..

گفت برو بده به سمیه خرستو بگیر ازشم تشکر کن انقد برات زحمت کشیده

اعصابم خورد شد گفتم داره مسخرم میکنه رفتم تو جمع گفتم سمیه خرس منه گفت نه بغضم گرفت گفتم میگه ماله من نیست خندید گفت خب داره اذیتت میکنه دیدم سمیه اومد طرفم گفت ب خرس من چشم نداشته باش و خندید نگاش کردم گفتم ماله منه ؟گفت اره مبارکت باشه

از خوشحالی انقد گریه کردم