2733
2734
عنوان

کیک خیس ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 38765 بازدید | 578 پست
سلام عزیزم برای این کیک باید بالای فر رو روشن کنیم یا پایینشو؟

سلام گلم اگه میشه بالا و پایین همزمان بهتره. اگه نداره فقط پایین

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلام گلم اگه میشه بالا و پایین همزمان بهتره. اگه نداره فقط پایین

آها.درست کردم گذاشتم وسط ولی یه رب آخرش پایینشو روشن کردم ۵ دقیقه آخرم بالاشو.خوب شد فقط بالاش یخورده سوخت کناراش.

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آها.درست کردم گذاشتم وسط ولی یه رب آخرش پایینشو روشن کردم ۵ دقیقه آخرم بالاشو.خوب شد فقط بالاش یخورد ...

اره درسته 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2728
2738

خسته نباشی مثل همیشه عالی عزیزممیخوام واسه سالگردازدواجمون کیک باخامه کشی درست کنم میگم تزین کیک داری بزاری منم ایده بگیرم 

وقتی خدای هست جای برای ناامیدے نیســــ😍ـت
خسته نباشی مثل همیشه عالی عزیزممیخوام واسه سالگردازدواجمون کیک باخامه کشی درست کنم میگم تزین کیک دار ...

مرسی عزیزم. 

ببین این خیلی راحته فقط خامه کشی کن. گل بچسبون اونم نخ کنافه که خرازی یا گل فروشی ها دارن. 

اون قلب ها هم فوندانته قرمزه. پهن کن با وردنه با قالب قلب ریز قالب بزن بچسبون. از پاستیل قلبی هم میتونی استفاده کنی راحت تره. 

مرسی عزیزم.  ببین این خیلی راحته فقط خامه کشی کن. گل بچسبون اونم نخ کنافه که خرازی یا گل فروشی ...

قربونت عزیزدلم ...فوندانت وازکجابخرم ؟دیگه نداری ایده؟؟؟

وقتی خدای هست جای برای ناامیدے نیســــ😍ـت
قربونت عزیزدلم ...فوندانت وازکجابخرم ؟دیگه نداری ایده؟؟؟

فوندانت و لوازم قنادی داره. 

اینم ساده ست. خامه کشی کن. طرح مورد نظرتو برو فتوکپی رنگی برات چاپ کنه برش بزن بچسبون رو خامه و روش هم گل طبیعی و تاپره

فوندانت و لوازم قنادی داره.  اینم ساده ست. خامه کشی کن. طرح مورد نظرتو برو فتوکپی رنگی برات چا ...

عریزم قیمت قالب ۱۵ چنده الان

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
2706