2733
2734
عنوان

چقدر دیر یاد هم افتادیم

627 بازدید | 25 پست

بچه ها بعضیاتون میدونید صمیمی ترین دوستم که از دوران ابتدایی باهاش بودم عین غنچه پر پر شد و تو سن ۲۰ سالگی فوت کرد

۱۰ روز از مرگش میگذره

۱۰ روز من و بقیه بچه های دبیرستان عزادارش بودیم و پا به پای مادرش اشک ریختیم و با اینکه یه روستای دور افتاده تو سلماس دفنش کردن ما بچه های دبیرستان خودمونو به هر سختی و مشقتی بود از تهران رسوندیم سلماس

حالا که ۱۰ روز از مرگش گذشته همه ما بچه های دبیرستان تو تل گروه یه ۵۶ نفره زدیم که حتی ۱ ثانیه هم از حال هم بی خبر نمونیم دیگه چششمون ترسیده همدیگه رو سفت چسبیدیم 

انگار نه انگار ما همونایی هستیم که بعد از اتمام دوران دبیرستان دیگه رابطه هامونو باهم کات کردیم ...انگار نه انگار با دانشگاه و رشتمون بهم فخر میفروختیم که رشته ی من می ارزه به کل دانشگاه فلانی...یا فلانی تو خوابشم نمیدید دانشگاهی که من قبول شدم قبول شه

انگار نه انگار تو خیابون همو میدیدیم راهمونو کج میکردیم یا سرمونو میکردیم تو گوشی که چشم تو چشم نشیم

خلاصه که تازه یادمون افتاده دوست پسرامون یا بچه های دانشگاه عمرا نمیتونن جای دوستای دوران دبیرستان رو پر کنن

کاش زودتر به این نتیجه میرسیدیم و وقتی جمعمون جمع بود این گروهو میزدیم نه حالا که گلمون زیر یه خروار خاک خوابیده😔😔😔

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

منم تجربه مشابه شما داشتم.پارسال یکی از دوستهای دوران دبیرستانم از شدت افسردگی خودکشی کرد.ماهم یک گروه تل زدیم و از حال هم باخبریم.گاهی اتفاقات بد تلنگری میشن که بیشتر قدر همو بدونیم

عاقلان نقطه ی پرگار وجودند ولی...عشق داند که دراین دایره سرگردانند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
روحش شاد اخرین غم باشه😢علت فوتش چی بود عزیزم

ایست قلبی

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕
حرف شما درسته.خدا بیامرزه.ولی من بدترین خاطرات رو از همین دوستای دبیرستان و دانشگاه دارم😢😢😢😢

اخی😢😢

2706