2726
عنوان

کسی از کاربر مهشید خبر نداره؟؟؟؟

206 بازدید | 11 پست

خانما کاربر مهشید را یادتونه؟ داستان زندگیشو گذاشت و چهار تا بچه داره... آخرین تاپیکش گفت شوهرش زونا گرفته ولی خیلی وقته دیگه نمیاد... کسی ازش خبر نداره؟؟؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
صبح دیدمش ❤

جدی میگی؟ شوهرش خوب شده؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زونا چیه ؟؟؟؟

مثل آبله مرغانه ولی خیلی درد و خارش داره

نمیدونم فقط دیدمش قشنگم

اوکی ممنون عزیزم... بعضیا که داستان زندگیشونو میذارن حسابی یادم میمونن... یکیشون مهشیده...

اوکی ممنون عزیزم... بعضیا که داستان زندگیشونو میذارن حسابی یادم میمونن... یکیشون مهشیده...

خواهش میکنم خانوم گل آره منم دوسش دارم 😘

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

منم دو روز سایت نیومدم هیچ کس نگفت دوشیزه کجاست ؟‌ ای بترکی شانس

😣😣😣

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
منم دو روز سایت نیومدم هیچ کس نگفت دوشیزه کجاست ؟‌ ای بترکی شانس   😣 😣 😣

خب دو روز خیلی نیست... مهشید جان داستان زندگیشو نوشت و چون خیلی جوونه و چهار تا بچه داره ماشالله تقریبا همه میشناسنش... من چون آخرین تاپیکش راجع به مریضی شوهرش بود براش تاپیک زدم

خب دو روز خیلی نیست... مهشید جان داستان زندگیشو نوشت و چون خیلی جوونه و چهار تا بچه داره ماشالله تقر ...

من چیزی راجع به بیماری زونا نمیدونم ان شاء الله خدا به همه سلامتی بده به خصوص همسر مهشید جان 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘