2410
2553
عنوان

مامانا خواهشا کمکم کنید😔😔😔

69 بازدید | 14 پست

سلام

من دخترم یکم اسفند وارد ۱۰ ماه میشه چهارتا دندون بالارو نصفه دراورده و دوتا پایینو کامل.۶ روزه که اسهال داره از صب تا شب ۷ الی ۸ الی ۹ بار‌.دکترش گفت اگه تا فردا اینجوری بود بیارش ازمایش.میخواستم بدونم بچه ی شماتاحالا اینجوری بوده؟و از چی بودع؟موز و سیب و کشک دوغ ماست.کته ماست.پدر کیدی لاکت و دوتا شربت دیگم دارم بش میدم.اما اصلا اثر نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

پس من سربیشتردندوناش هم کم اشتهامیشدهم اسهال پدرم درامدتادندوناش کامل شد

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

سیب ورنده من تغییر رنگ که داد بده بخوره تاثیر داره 

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
2706