2733
2734
کسی هست خواهش میکنم هر کس تجربه ی داره کمکم کنه

عزیزم وقتی بچه تب میکنه وتبش پایین نمیاد حتما یه جای بدنش عفونت کرده وباید امپول خشک کن بزنه نه شربت وقرص فقط امپول 

هرچه دلم خواست نه آن میشود😊هرچه خداخواست همان میشود😍
انشالا به زودی خوب بشه گلم.اتفاقا همین امروز بردمش پیشدکترش که متخصص بیماری عفونی هستش.تب خیلی شدیدی ...

منظور از کورتون چه دارویه،اخه به پسر من پردنیزولوون دادن سه تا صبح سه تا شب ولی من بهش ندادم،تب دوره ای زیاد هست با نام های مدیترانه ای،مارشال.....،بگو خدا رو شکر که با بروفن میاد پایین،من که اول استامینوفن میدم پایین نمیاد و بعدش شیاف دیکلوفناک،همشم شیاف میزنم،خدا رو به بزرگیش قسم میدهم یا الله الرحمن الراحمین همه ی مریضا مخصوصا بچه های مریض رو شفا بده،کورتون چی بهش میدی?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظور از کورتون چه دارویه،اخه به پسر من پردنیزولوون دادن سه تا صبح سه تا شب ولی من بهش ندادم،تب دوره ...

سلام شما هنوز درگیر تب دوره ای هستید؟

دختر منم درگیره ۵ ساله 

وقتی پردنیزولون میدید دوره بعدی تبش جلو نمیفته؟

2728

سلام 

پسرم بیشتر از ۱ سال گلو درد چرکی همراه با تب و لرز 

داشت 

بیمارستان طب کودکان تهران دکتر ضیایی تشخیص

طب دوده ای داد 

و کورتون تجویز کرد

ولی من با کمک همسرم بدون حتی ۱ قرص کورتون 

تقریبا خداروشکر از اون تبهای بالا،گلودرد چرکی،لرز،بی حالی 

ناگهانی و...

دیگه خبری نیست

اگر کس خواست و این مشکل داشت من و همسرم 

میتونیم تجربیات خودمونو در اختیارش بزاریم

۰۹۱۲۵۷۳۲۴۲۸

۰۹۰۲۲۷۳۲۴۲۸ تلگرام. وات ساب آشوری سمنان

مریم جان پسر من از یه سال و هشت ماهگی بی علت دچار تب شدید شد و الان دقیقا چهار و سه ماهه که کمتر از ...

سلام خواهش میکنم ازتون بگین بچتون چطوره و برایه تبش چکار کردین منم بچه دو ساله دارم که تب مداوم داره اول گفتن نقص ایمنی داره آزمایش ژنتیک فرستادیم آلمان و جوابش اومد اما نقص ایمنی نداشته بخدا زندگیمون جهنمه بخاطرش

2738
منظور از کورتون چه دارویه،اخه به پسر من پردنیزولوون دادن سه تا صبح سه تا شب ولی من بهش ندادم،تب دوره ...

سلام عزیزم 

علایمی که شما گفتی مثل علایم پسر من هست

پسرم همین مشکل رو داشت تب می کرد و درد داشت هی می گفت دل درد دارم هر چی ازمایش و سونوگرافی انجام دایدم میگفتن سالمه

بعد بستری دوبار شد

دفعه ی دوم که بستری شد از ریه اش هم عکس رادیولوژی گرفتن که چک کنن مشکلی نداشته باشه

که توی عکس مشخص شد ریه یه مشکلی داره

بعد ارجاع دادن به تهران بیمارستان مفید کودکان

که اونجا سی تی اسکن انجام دادیم و دکتر تشخیص دادن که ریه کیست هیداتیت داره که از طریق سبزی الوده یا از طریق حیوانات به انسان ویروسش منتقل میشه و سریع دستور عمل دادن گفتن اگه دیر عمل کنیم کیست بزرگتر میشه

خداروشکر سریع برای عمل کارا رو انجام دادیم و عمل شد البته عمل سختی بود و بچه ام هم خیلی ضعیف بود 

ولی خداروشکر خطر رفع شد و حال پسرم خوب شد 

این تجربیات من از این مشکل بود اگه یه عکس رادیولوژی بگیرید از بچه تون به نظرم بهتره 

محض احتیاط

عزیزم دوای دردش فقط تل گیر هستش...تمام علایم هایی ک گفتی رو داداش من داشت تمام دکترای زنجان وتهران ر ...

این دوستمون درست میگن احتمال زیاد چیزی تو گلوش گیر کرده این جوری بیمار شده، من چند مورد مشابه با این شرایط دیدم که وقتی رفتن پیش تول خوب شدن

زندگی خیلی کوتاه تر است از آنچه ما فکر میکنیم.

عزیزم بچتون تب مارشال نداره؟ پسر من از شش ماهگیش هر ماه پنج روز تب شدید میکرد طوری که با هیچ دارویی کنترل نمیشد.یبارم بیمارستان بستری شد  و همش آزمایش و آنتی بیوتیک و پسرم روز بروز ضعیفتر میشد.تو سه سالگیش با دکتر ناطقیان آشنا شدم که الهی خدا خیرشون بده ایشون تشخیص تب مارشال دادنو الان یک سال هست که هر روز قرص فاموتیدین بیست مصرف میکنه و هر موقع تب کنه دو تا قرص کورتون رو باهم بهش میدم و مشکلش حل میشه

اسی سلام منم یه پسر۱۷ ماهه دارم ازوقتی دنیا اومده بعد۴۰ روزگی هرماه یکی دو روز تب داشت بردم دکتر قطره استا دادن تا تیرماه هیچی اثرنکرد با تب ۴۱ بستری شد با امپول به زوراومدپایین ۸ شب بستری بود هیچیش نبود باز مرداد وبازم شهریور تب کرد ازمایش کرونا سلول های ایمنی دادیم سالم بود و بازبعضی اوقات تبش ۳۸شیافم براش اثرنمیکنه یه شربت مال شرکت دکترعبیدی فقط اون اثر داره اونم ۵ سیسی که باید ۳ سی سی بدم بازاثرنمیکنه منم نگرانم همیشه استرس دارم که چرا بدون علت تب داره و مشکلمم این که یدونه پسر ۲ ماهه هم دارم داره عین برادرش پیش میره بدون علایم سرماخوردگی اینا فقط تب میره جلو .موندم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
عزیزم بچتون تب مارشال نداره؟ پسر من از شش ماهگیش هر ماه پنج روز تب شدید میکرد طوری که با هیچ دارویی ...

اون چه تبی هس و اصلا چیه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706