2410
2553

سلام لطفا هر کی هر چیزی بلده بهم یاد بده

من تازه اون توستر وگاتی گرفتم ولی هر چی کیک درست میکنم خوب درنمیاد اصلا پف نمیکنه داخلشم نمیپزه !!!!!

یعنی افتضاحهههههه   

توروخدا برا حل مشکل دخترم یه صلوات بفرستید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اردو تو ٣ مرحله بريز 

و با كفگير يا ويسك به صورت دوراني هم بزن 

ميتوني زرده و سفيده رو جدا هم بزني 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
2714
بکینگ پودر بزن و فر رو از قبل داغ کن با شعله بسیار کم  من گاهی نیم ساعت 45دقیقه تو فر میمونه

20دقیقه اولم در فرو باز نکن تا پفش نخابع

خدایا شکرت بابت نی نی کوچولومون شکرررر😙😙😙😙

شايد بكينگ پودرت تاريخش گذشته 

در ضمن دوستان بالا گفتن فرم بايد از قبل گرم شده باشه 

و تا ٢٠ دقيقه اول در فر يا تستر رو باز نكني 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 

میگین تازه خریدین توستر رو شاید فر رو خیلی داغ میکنید اولش...شتید هم خوب نمیزنین ..20دقیقه با همزن برقی بزنین اگه پف نکرد بیاین اینجا بگین😂بعدشم 1قاشق چایخوری بیکینگ پودر بریزین  با ارد قاطی کنین

بکینگ پودر بزن و فر رو از قبل داغ کن با شعله بسیار کم  من گاهی نیم ساعت 45دقیقه تو فر میمونه

منظورم اینه با شعله کم بپز 

بد نوشتم

خدایا شکرت بابت نی نی کوچولومون شکرررر😙😙😙😙

خب دستورت شاید خوب نیست . تخم مرغ  سفیده زرده و‌جدا بزن و کیک بجای ماست شیر بریز همیشه . و اردت رو الک کن پکینک پودرتم قاطی اردا الک کن . وقتی ارد اضافه کردی‌با قاشق فقط به یه سمت هم بزن و یواش هم بزن 

2706