2726
اوه اوه من روش قطعي درمان قارچ رو ميدونم ٥سال يني گرفتار بودمااا ماهي دوبار دكتر ميرفتم الان سه سال ...

عزیز بگو درمان قارچی را نی  نی  دارم لطفا بگو خیلی واژن قرمز شده و هم میسوزه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من استاد عفونت واژن هستم ولی تا حالا تکرر ادرار نداشتم مشکلت از ی جا دیگس 

من عفونت اداری داشتم دکتر رفتم دارو داد و صابون الان که خوب شد تکرر ادراری که بخار عفونتی که داشتم خارش گرفتم پوستم انگار سوخته و شدید میخاره

باردار هم هستم هرکاری میکنمم بهتر نمیشه

شما درمانی نداری؟

استارتر جون منم تکرر ادرار داشتم و باردارم اونقدر شدید شد عفونتم که با ادرارم خون میومد سریع رفتم دکتر آزمایش کشت ادار دادم گفت عفونت داری

لبنیات گفت یه مدت نخور

نزدیکی نداشته باش تا خوب بشی

و قرص سفالکسین داد شبی یک قرص

و گفت تا میتونی آب-آب میوه-آب جو-هندونه و چای کمرنگ بخور که با ادرار زیاد عفونتت دفع بشه

و خداروشکر بهترشدم

این ماجرا مال ۱۰-۱۲روز پیشه

تکرر ادرار رو خیلی زوم نکردم روش اما سوزش رو بشدت داشتم و خارش. رفتم پاپ اسمیر گفتن ارگانیسم قارچی د ...

ارگانیسم قارچی یعنی کل بدنت قارچی شده بود؟؟

منم عفونت قارچی دارم  ولی فکر میکنم فقط واژنم نیس  آخه از وقتی عفونت واژن گرفتم  گوشه های لبم اگزما شده و ورم معده هم دارم  ..

پیش چه دکتری باید برم؟؟ شما زنان رفتین ک بهتون گفتن ارگاسینم قارچی دارین؟؟

ارگانیسم قارچی یعنی کل بدنت قارچی شده بود؟؟ منم عفونت قارچی دارم  ولی فکر میکنم فقط واژنم نیس ...

سلام گلم. شرمنده من دیربدیر میام سایت...پیامتون رو الان دیدم.ارگانیسم قارچی منظورم فقط واژنم بود...من پیش متخصص زنان رفتم و خداروشکر زود خوب شدم.

2706