2726
عنوان

سوال از خانم های شاغل درباره پختن ناهار

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 23 پست

منم که شبا خورشتمو بار میزارم

بعد میزارم خنک میشه و تو یخچال میزارمش

یا اگه کتلت باشه موادشو اماده میکنم

میزارم یخچال

برنجم پاک میکنم میشورم برای هر یه پیمونه برنج یه پیمونه اب میریزم ونمکشو هم میریزم هم میزنم میزارم تو یخجال یا جای خنک

ظهر که از راه میرسم خورشتو میزارم گرم بشه روغن برنجم اضافه میکنم و ابش که خیلی کم مونده میجوشه و دم میزارم حدودا یه ربع بعدش نهار اماده ست تا لباس در بیاری و سفره بندازی

اگه کاهو لازم باشه شبش میشورم میزارم تو ابکش مشما میبندم و میزارم تو یخچال

به نظر من شبا خیلی راحتتره غذا درست کردن

چون موازی با کارات حواست به غذا هم هست ولی ظهر ادم دلش میخاد یه چیز حاضری بخوره تا اینکه خسته و کوفته بره اشپزی کنه

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

اما الان که ویار دارم از همه کارام عقب موندم خدا کنه این چند هفته زود تموم شه

مامان و بابت هردوشاغلن روزای زوج نوبت غذای مامان روزای فرد بابا

روزای زوج معمولا خورش و اینا داریم

روزای فرد کتلت و کباب تابه ای و اینا 

هردوشون صبح زودورست میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم وقتی خونه هستی تا میتونی کارهات را جلو بنداز .

مثلا مایه ماکارونی درست کن . چند جور خورشت درست کن . سیب زمینی و تخم مرغ بپز . وسایل سالاد  خرد کن آماده کن تو ظرف دربسته بذار . برنج خیس کن . مایه کتلت و کو کو سیب زمینی آماده کن . مایه لوبیا پلو درست کن . الویه درست کن . تا میتونی یه کاری بکن که جلو بیفتی

من وقتی خونه هستم یخچال و فریزر  را پر میکنم اینجوری همیشه غذا دارم و یا مواد آماده دارم سریع درست میکنم .

من روز تعطیل چند نوع خورشت و غذا درست میکنم ولی برنج را  هم روزانه  و تازه به تازه .

همیشه غذا داریم 

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
2728
عزیزم وقتی خونه هستی تا میتونی کارهات را جلو بنداز . مثلا مایه ماکارونی درست کن . چند جور خورشت درس ...

عزیزم شما خورشت هایی که فریزر میکنین چجوری گرم میکنین ؟

منظورم اینه که از قبل درمیارین از فریزر میزارین یخش آب شه یا مستقیم از فریزر درمیارین داغ میکنین؟

واقعا شب موهبته! 

البته الان بخاطر بارداری مامان عزیزم ناهار برام درست میکنه من ازسرکار ساعت دو  یا گاهی دوازده میرم میگیرم، 

ولی  قبلا همش شب،  روزایی که سرکارم دیگه مواد وگاهی  ، همه غذا شب قبلش اماده ست، دیدم تمام همکاران  خانوم  همینن،   شام وناهار اخر هفته ها هم اغلب ازبیرون  میگیریم ،یانهایتا مهمونی 

نور
عزیزم شما خورشت هایی که فریزر میکنین چجوری گرم میکنین ؟ منظورم اینه که از قبل درمیارین از فریزر میز ...

هر دو رآه 

ولی بیشتر  اوقات زودتر میذارم بیرون بخش باز شه

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
بعد یه سوال دیگه هم دارم  غذاهایی مثل کتلت و کوکو رو هم میشه فریز کرد؟  مزه ش تغییری نمی ...

من تا حالا این کارو نکردم 

فکر نکنم جالب بشه 

مایه ش را میتونی زودتر درست کنی بذاری یخچال ولی خودش را فریز کنی  جالب نمیشه