1147
1226

من تازه مشغول بکار شدم بچه کوچیک هم دارم.تا بیام خونه ساعت نزدیکای ۲ شده.شما کی غذا میپزید؟یعنی باید شب قبلش بپزم ؟

شام دیشب رو زیاد درست کن که ناهار فرداتم بشه دیگه. واقعا شاغلا نمیتونن روزی 2 تا غذا درست کنن

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

شام رو زيادتر درست كن ناهار بخور منم همين كار رو ميكردم

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...
1156

اگه بتونی صبح موقع اذان صبح بیدار شی غذاتو درست کنی هم خوبه

یا اینکه شب قبل درست کنی

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

من تا قبل بارداری ک سرکار میرفتم روال اشپزیم اینطور بود که

شب همه وسایل صبونه رو آماده میکردم فردا هم غذا هرچی قراربود بپزم موادشو اماده میکردم

مثلا اگ غذا برنج با یه خورشت گوشتی بود برنج رو شب میخیسوندم و گوشت رو هم تو پیاز و ادویه میداشتم

صب یکم زود بیدار میشدم تقریبا نیم ساعت زودتر

برنج رو آبکش میکردم میذاشتم تو قابلمه وقتی میرسیدم خونه بلافاصله شعله شو روشن میکردم تا نیم ساعت قشنگ دم میکشید

خورشت رو هم یه ظرف سفالی دیزی هیت ازونا مامانم برام گرفته همه موادشو صب میریختم توش تانصفه اب نیریختم میداشتم رو کوچکترین شعله رو کمترین حرارتش تا من از,سرکار برگردم ک ساعت میشه دو و نیم سه قشنگ جاافتاده بود.

تمااام

خدا ای همیشه با من
1233

یا شب قبلش درست میکنم

یا خورشت زیاد درست میکنم و فریز میکنم

خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      

من شبا ساعت ۸ میرسم خونه 😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تخصصی ترین مرکز آموزش زبان کودک در غرب تهران Simia_international_academy تیکر تولد پسر عزیزم😍 خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن😊 
1167

منم که شبا خورشتمو بار میزارم

بعد میزارم خنک میشه و تو یخچال میزارمش

یا اگه کتلت باشه موادشو اماده میکنم

میزارم یخچال

برنجم پاک میکنم میشورم برای هر یه پیمونه برنج یه پیمونه اب میریزم ونمکشو هم میریزم هم میزنم میزارم تو یخجال یا جای خنک

ظهر که از راه میرسم خورشتو میزارم گرم بشه روغن برنجم اضافه میکنم و ابش که خیلی کم مونده میجوشه و دم میزارم حدودا یه ربع بعدش نهار اماده ست تا لباس در بیاری و سفره بندازی

اگه کاهو لازم باشه شبش میشورم میزارم تو ابکش مشما میبندم و میزارم تو یخچال

به نظر من شبا خیلی راحتتره غذا درست کردن

چون موازی با کارات حواست به غذا هم هست ولی ظهر ادم دلش میخاد یه چیز حاضری بخوره تا اینکه خسته و کوفته بره اشپزی کنه

امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم

اما الان که ویار دارم از همه کارام عقب موندم خدا کنه این چند هفته زود تموم شه

مامان و بابت هردوشاغلن روزای زوج نوبت غذای مامان روزای فرد بابا

روزای زوج معمولا خورش و اینا داریم

روزای فرد کتلت و کباب تابه ای و اینا 

هردوشون صبح زودورست میکنن

عزیزم وقتی خونه هستی تا میتونی کارهات را جلو بنداز .

مثلا مایه ماکارونی درست کن . چند جور خورشت درست کن . سیب زمینی و تخم مرغ بپز . وسایل سالاد  خرد کن آماده کن تو ظرف دربسته بذار . برنج خیس کن . مایه کتلت و کو کو سیب زمینی آماده کن . مایه لوبیا پلو درست کن . الویه درست کن . تا میتونی یه کاری بکن که جلو بیفتی

من وقتی خونه هستم یخچال و فریزر  را پر میکنم اینجوری همیشه غذا دارم و یا مواد آماده دارم سریع درست میکنم .

من روز تعطیل چند نوع خورشت و غذا درست میکنم ولی برنج را  هم روزانه  و تازه به تازه .

همیشه غذا داریم 

امروز از آسمان عشق می بارد . کل کائنات برمن خیر و برکت و عشق جاری می کند . خدایا سپاسگزارم .
عزیزم وقتی خونه هستی تا میتونی کارهات را جلو بنداز . مثلا مایه ماکارونی درست کن . چند جور خورشت درس ...

عزیزم شما خورشت هایی که فریزر میکنین چجوری گرم میکنین ؟

منظورم اینه که از قبل درمیارین از فریزر میزارین یخش آب شه یا مستقیم از فریزر درمیارین داغ میکنین؟

1241