1507
1482
عنوان

تعبیر خواب 140 هزار تومنی!!!

154 بازدید | 14 پست

دوستم دیروز بهم زنگ زد گفت میخوام برم پیش ینفر میگن خیلی خوب تعبیر خواب میکنه عالیه و فلانه خلاصه کلی تعریف کرد تا جایی که من هنگ کرده بودم

گفتم مگه چه خوابی دیدی گفت خواب دیدم حامله شدم شکمم بزرگ شده(لازمه بگم دوستم مجرده)

بعد خلاصه رفت پیش تعبیر خوابیه و زنگ زد گفتم چی شد

گفت وااای نازی خیللللی خوب بود خیلی حالیشه معجزه گره

گفتم مگه چی گفت؟؟؟

میگه بهم گفت تعبیرش رسواییه!!

منم گفتم خب تابلو بود دیگه دختر مجرد حامله بشه رسواییه دیگه مگه چی گفته که انقد کپ کردی!

تا اخرش هم زیر بار نرفت گفت نه تو حالیت نمیشه

بنظر شما وقتش شده با این دختر قطع رابطه کنم یا نه؟؟؟

اخه 140 هزار تومن؟؟؟؟برای یه مشت یاااوه؟؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اگه دوستت تو نت میگشت همینو میگفت تازه براش ارزونترم تموم میشد.

همین دیگه 

تازه اومده انقد از یارو تعریف میکنه که حد نداره

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1473

خب راس گفته , یارو خوب مخ میزنه که 140 تونسته بگیره
اسگلش کرده , میخاد پیشت کم نیاره , تعریفشو میکنه

آموزش قالیبافی تنها در ۳ جلسه در منزل و فقط ۹۰۰۰۰ تومان ، صد در صد تضمینی 

این دوست کلا درحد اینکه باهاش خوش باشی و بهش بخندی خوبه اما درکل الان ادمای زیادی تو این دوره خرافاتی شدن

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 چیه نگاهدداره😂😂😨😨😨اینجوری نگاه نکن دارم به دنیا میخندم شاید دلش بسوزه به روم بخنده توهم بخند😂😂😂😂
بیخیال بذار با اراجیف تعبیر خواب و پولی که داده خوش باشه

دارم فکر میکنم بهتره این دختررو ول کنم خخخخ روو مخم رفته

هی دارم فکر میکنم مگه مغزش چقدر کوچیک بود که نتونست اینو درک کنه

خب راس گفته , یارو خوب مخ میزنه که 140 تونسته بگیره اسگلش کرده , میخاد پیشت کم نیاره , تعریفشو میکن ...

بهش گفتم میومدی خودم بهت میگفتم نصف قیمت ازت میگرفتم میگه تو چی حالیته اخه!!!

منم گفتم انقدر حالیمه پول مفت ندم برای یاوه گویی 

میگه وای دختر تو چقدر ساده 

اون لحظه قیافم شبیه کفتر های مریض شده بود خخخخ  

1334
این دوست کلا درحد اینکه باهاش خوش باشی و بهش بخندی خوبه اما درکل الان ادمای زیادی تو این دوره خرافات ...

این دوست لامصب بدرد هیچی نمیخوره اصولا کارای عجیبی میکنه این دفه اولش نیست

من دارم فکر می‌کنم که دلش برای پولش نسوخت؟!!! چقدر راحت شمرد داد دست طرف تازه خوشحالم هست که رسوایی داره😵

من هر روز بیش از پیش به این راز پی میبرم که تو خلق شده ای برای من تا زیباترین زندگی را برایم بسازی. دوستت دارم
من دارم فکر می‌کنم که دلش برای پولش نسوخت؟!!! چقدر راحت شمرد داد دست طرف تازه خوشحالم هست که رسوایی ...

بعد به من میگه چقد تو ساده ای دختره ی گوزو(ببخشیدا)

خداشفاش بده فقط همین

براش فقط دعا کنید دکترا قطع امید کردن گفتن فلج مغزیه  

1474