2733
2734

من متولد ۷۰ هستم و ۱۰سال با همسرم تفاوت سنی داریم همسرم دلش میخواد جلوگیری نکنیم زود بچه بیاریم ولی خودم میترسم اخه سنی که ندارم وقت دارم برا بچه نمیدونم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت میدونی ولی اول زندگی خیلی زوده بیوفتی تو کار بچه داری ..حداقل بزارید ی سال بگذره

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2738

منم متولد ٧٠ام و يكماه ديگه عروسيمه😊

منو شوهرم همسنيم و انشاالله حداقل تا دو سال بچه نميخوام

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ای جااانم

میدونم احمقانه ست ولی از فانتزیام بود تو مراسم عروسیم حامله باشم،نینیمونم تو مراسم باشه

چه اشکال داره؟؟😍😍😍

هرنقطه ای از دنیا که قابل رفتن باشه رو رفتم یا قراره برم

به خودت بستگی داره .من خودم نمی تونم بچه نگه دارم .تا جاییم که بتونم نمی یارم .الان سی و یکم احتمالا سی و پنج سالگی بیارم .شوهرمم میشه چهل و سه سالش !!!!!!!

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2706