1472
1411

سلام دوستای گلم هلنای ما پرنسس کوچولو دیروز ساعت 13:30 با وزن3 کیلو و سیصد دنیا اومد😍😍😍 

ممنونم از همه تون خاله ها که واسم دعا کردین❤

دوستای گلم درست وقتی داشتن عملم میکردن اذان میگفت یه عالمه صلوات فرستادم واستون همونطور که گفته بودم تو اتاق عمل یه آیت الکرسی هم خوندم به نیت حل مشکل همه دوستای نی نی سایتیم

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

پرنسس کوچولوی  ما😍

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1475

جووووونم... بسلامتی عزیزم. قدمش مبارک 😍😍😍😍😍😍

روحت شاد بابای خوبم😔یه صلوات یا فاتحه برای شادی روح پدرم بخونید.خدا بیامرزه رفتگانتون😔🌹صبورم کن خدایا😔(اصلا وقت نمیکنم بیام سایت🌹خدانگهدارتون👋)
1334

إخي . به سلامتي . قدم نو رسيده مبارك .😍😍😍😍😍😍😍😍😍 ميشه عكسه ني ني رو بزاري ؟😊😊😊😊

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...

الهی 😍😍

مبارک باشه عزیزم .انشالله بهترین ها نصیب خودت و خانوادت بشه مخصوصا دختر عزیزت 😊

خدا حفظش کنه 

خدایا میدونم مهربون ترینی ازت میخوام که بیمار ما رو شفا بدی من چشمام به دستات خیره شده ازت معجزه میخوام 😢😢😢😢😢
1474
پرنسس کوچولوی  ما😍

😍😍😍

ی دختر تیر ماهی          عشق بابایی       نفس شوهرش                 پرسپولیسی دو آتیشه     با ی دختر ناز گوگولی       یه مامان قوی برای دخترش ک از پس همه چی بر میاد          عاشق فوتسال و پی اس     کلا با بقیه دخترا فرق دارم                   البته عاشق متفاوت بودن هستم         من همینم ک هستم میخوای بخواه نمیخوای ام ک نخواه😌
إخي . به سلامتي . قدم نو رسيده مبارك .😍😍😍😍😍😍😍😍😍 ميشه عكسه ني ني رو بزاري ؟😊😊😊😊

گذاشتم عزیزم😍😍

پرنسس کوچولوی  ما😍

اي جان چه نازه جوووووووونم 😘😘😘😘😘😘😘😘

دلت که گرفت.../ دیگر منت زمین را نکش.../ راه آسمان باز است؛‍‍‍‍‍‍‍ پر بکش.../ او همیشه آغوشش باز است.../ نگفته تو را می خواند.../ اگر هیچکس نیست؛ خدا که هست...
1457