2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فوبیای چی داری؟

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

فوبیا از چی؟

خدایا.. رگ گردنو بیخیال..بغلم کن دارم میفتم :)😔ببین ازونی که فکر میکنی خیلی تنها ترم خیلی...🙇خدایا دوستت دارم خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی ببخشید گاهی گله میکنم 🌹اینجارو‌دوست دارم چون..کلی خواهر دارم که به حرفا و‌درد دلام‌گوش میدن..دوستون دارم🌷❤
2714
من فوبیای گربه دارم و کلا از حیوانات میترسم فوبیای جای تنگ هم دارم

ویی خیلی بده فوبیا حیونا اگه من بودم هر کاری میکردم ترک کنم

حیون ها عشقن سگ نجس نیست و گربه بی چشم رو نیست کلاغ نحس نیسن  حیوانات رو لطفا ازار ندین ☺️☺️🐱🐶

فوبیای جن تاریکی سقوط از پرتگاه

فوبیای فصای بسته

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
ویی خیلی بده فوبیا حیونا اگه من بودم هر کاری میکردم ترک کنم

عزیزم کلی مشاور رفتم یه مدت مقطعی خوب شدم و دبگه اگه میدیدم از ترس فشارم نمیفتاد،ولی دوباره برگشت،بهترین راه درمانش اینه یه حیوون رو از کوچیکی بیارم تو خونه تا کم کم بهش عادت کنم،مشکل اینه همسرم دوست نداره حیوون نگه داریم،خیلی حالم بد میشه وقتی میبنم

عزیزم کلی مشاور رفتم یه مدت مقطعی خوب شدم و دبگه اگه میدیدم از ترس فشارم نمیفتاد،ولی دوباره برگشت،به ...

خب بیار فک کنم حیونا رو دوس داری ولی میترسی به همس بگئ بزار بیترم ترسم بره

حیون ها عشقن سگ نجس نیست و گربه بی چشم رو نیست کلاغ نحس نیسن  حیوانات رو لطفا ازار ندین ☺️☺️🐱🐶
خب بیار فک کنم حیونا رو دوس داری ولی میترسی به همس بگئ بزار بیترم ترسم بره

خودش میدونه در حد سکته میترسم،اطرافیانم میگن تو باید اول ترستو از بین ببری بعد حامله بشی،وگرنه یه بار تو خیابون گربه یا سگ ببینی سقط میکنی،کلا خودم خیلی ناراحتم😔

2706