2737
2734

سلام الان دوروزه بچه زیاد تکون نمیخوره مثه قبل نیست ی چیز شیرین میخورم کمی تکون میخوره دیگه بعدش رو سایلنته چ کارکنم شما تجربشو داشتید ایا نگران باشم

. لیا .دختر کوچولوی من ب زندگیمون خوش اومدی
عزیزم حرکات نی نی از هفته ۲۸ به بعد مهمه قبل اون ممکنه یه روز تکون بخوره یه  روز تکون نخوره

مرسی من تکونشو از هفته 21فهمیدم .واسه پسرم نمیدونم از کی تکون خورد فقط میدونم پدرمو دراورد اونقد تکون خورد الان این نگرانم میکنه

. لیا .دختر کوچولوی من ب زندگیمون خوش اومدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که فک کنم‌تا ۲۴ نفهمیدم تازگیا خیلی خودشو نشون میده

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2728

شاید سردشه گلم 

خودتو بپیچون حسسسابی گرم کن خودتو

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش
2738
ینی سرشه قربونش بشم .خونمون گرمه بیرونم نمیرم اخه

اره دیگه مامانی 

کوچولوت سرماییه😍😍 با پتو بپیچ خودتو ببین چه تکونی میخوره

بعد بستگی داره چی میخوری سردی بخوری سردش میشه گرمی بخوری حرکتش زیاد میشه

بعضی ها رو دیدی با اینکه خونه گرمه ولی سردشونه دستاشون یخه .اینم اونجوریه

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش